Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese si elemente caroserie DACIA 1300-1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danutz1310
Elemente de caroserie NOI:aripi fata 1300,masca fata tabla,semilonjeroane,podea pedalier si spate,fete usi 1300-1310,praguri-contrapraguri,oale spate si conturi aripi,aripi spate,panou spate 1310,capota portbagaj cu eleron de cauciuc (alba),set lampi spate 1310, set faruri rotunde cu rame.

Piese auto NOI: pivoti,bucsi,amortizoare spate,arcuri fata,placute frana,bujii, segmenti de uzina,cuzineti,set motor 1400,bobine inductie,bloc de lumini,set fise de Urziceni,plutitor rezervor.

Piese auto S.H.:carburator 1300 foarte bun (consuma putin),delcou,alternator,radiator mic,planetara scurta putin folosita.

CA PRET DE REFERINTA PENTRU CELE NOI,DISCOUNT 30-40% FATA DE MAGAZINE.
WGX
setul motor de cine este facut si cat ceri pe el?
nelutzu'
masca fata de cine este produsa,uzina sau conex iasi?Este de 1300 sau 1310?
florin iulian
Daca se poate niste poze cu piesele de 1300, te rog...
mitica300
Ai aripi fata de Dacia 1310, model 4 faruri, nu Connex, preferabil de uzina sau din fibra de sticla ?? Poze si pret te rog.
WGX
nu se mai aude nimica cu raspunsurile noastre?
danutz1310
-setul motor este de 1400 cmc si este de pitesti,doar camasile sunt sh( dar cad foarte bine pistoanele pe ele) restul:pistoane bolturi si segmenti de uzina. pret nu stiu ce sa spun o sa ma interesez cat mai sunt si in magazin,dar fa-mi o oferta de pret.
masca de fata e 1300-1310 cu 4 faruri. nu stiu de cine sunt facute,dar sunt vopsite cu gri dar sunt ok (am folosit mult deastea si nu au fost probleme sa nu cada bine) ,la fel la aripile care sunt de 1300 dar merg si la 4 faruri.la masca inclinata ori se decupeaza coltul la aripa ori ochelarul de plastic.


14 Nov 2010, 23:54:
Poze la ce piese prietene? biggrin.gif Eu nu cred ca sunt necesare poze la piese de Dacie.intreaba ce piese te intereseaza si iti dau detalii.

bartenders
Ma intereseaza doua aripi 1300 stanga si dreapta, cat costa si unde le pot vedea?
Costy_77
Ma intereseaza urmatoarele piese pentru o dacia 1310 break injectie 2001:
-pivot superior 2 buc. - pret
-pivot inferior 2 buc. - pret
-amortizoare spate (daca sunt aceleasi cu cele de break...nu ma pricep)
-placute frana ambele roti. - pret
-planetara scurta - pret. vine pe dreapta sau pe stanga ? (daca se potriveste pe CN4 CV 5 trepte)
-bujii - pret
bartenders
Mai este valabil anuntu' ? un numar de telefon pt contact?! ceva....multumesc.
danutz1310
scuze!Dar nu am mai intrat pe forum. Aunutul este valabil,sunt din Bucuresti,Colentina,tel.0722176735
danutz1310
piese auto si elemente de caroserie Dacia Tel. cosmote 0722176735 si numele de aici e id de yahoo.
ONoapte
Un spoiler spate de Dacia 1310 berlina ai? Doar partea centrala.
alex-mun
Vreau sa vad si eu masca de fata , ma intereseaza sa fie de 1300, si o poza daca se poate, multumesc
stc_ctln
Salut.un pret pt planetara?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.