Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
De vanzare, din nou, Renault Megane Sedan, varianta cu facelift, 2006.10, mtorizare 1.6 16v benzina, 29800 km, carte service, echipare expression, culoare gri acier (metalizata).
Ca dotari, pe langa cele aferente echiparii, are after market:
jante aliaj pe 16 de origine (nervastella);
xenon faza scurta;
interior piele neagra provenit de la un Megane RS.
Masina este in leasing la BCR si mai sunt de plata 11 rate a 170 e si 2800 valoare reziduala. Asigurarea CASCO este 117 e la 3 luni.
Pentru predare leasing solicit 3000 e, iar pentru vanzare 6850.
Anntul este valabil pentru o perioada limitata - vreau sa preiau alt leasing la o alta masina, astfel incat daca nu o vand cat este acea masina la vanzare, masina nu se va mai vinde.
Masina se prezinta intr o stare foarte buna atat interior cat si exterior.
In pret sunt incluse si anvelope de tabla cu cauciucuri de iarna.
Voi reveni cu fotografii.
horhel
un up de la mine ca arata misto cu scaunele de rs
speedman
smile.gif Multumesc, Horhel!
Masina este in stare foarte buna de functionare. Se accepta orice fel de test si sunt unicul proprietar/utilizator.
Am uitat sa specific si faptul ca are presuri din material textil originale megane rs si covorase de cauciuc.
Simy
tw astewpt cu poze
speedman
Cateva fotografii facute azi, nu prea reusite din pacate
dsn2001
Faina masina, am vazut cateva megane-uri traznet pe aici pe forum.
La un avans de 2200 E m-as baga la o preluare de leasing daca te multumeste.

Daca imi permiti un sfat, mai adauga niste poze ceva mai clare, si sunt sigur ca isi va gasi stapan pe aici. Eu aici mi-am vandut fosta masina ( apropo, multumesc reno.ro :-) ), intr-un timp relativ scurt.
speedman
Ai P.M.
Inca cateva fotografii, au rezolutia cam mare si incap putine, iar pe deasupra nici nu ma prea pricep:
Msina mai are stalpii centrali colantati cu folie imitatie carbon, led uri in portierele usilor si filtru sport K&N in carcasa, cu intretinere.
Simy
schimb nu te intereseaza nu?
daniel4ro
frumoase scaune smile.gif

daca dai separat anvelopele de tabla, iti gasesc eu cumparator biggrin.gif

asta asa, ca un up wink.gif
babalak_19
salut, ofer cash 5200, vandut.a si radiata !
speedman
smile.gif Daniel4ro - jantele de tabla nu se vand deoarece am anvelopele de iarna pe ele. Daca voi vinde masina o dau asa cum este, cu tot ce am pus la ea.
Babalak - foarte tentanta oferta ta, dar nu ma intereseaza.
Masina are si itp ul valabil pana pe 13.10.2012.
dsn2001
Salut Speedman,

Nu am dreptul sa dau PM.
Multumesc pentru sinceritate, chiar ma interesa masina ta, dar am gasit un megane din 2007 la un pret ceva mai mic, si tocmai am batut palma.
Diseara facem actele, si nu puteam astepta raspunsul tau final, pt ca as fi pierdut masina.

Spor la vanzare !
speedman
smile.gif Sa o stapanesti sanatos!
Asteptam impresii si fotografii!
Masina nu are distributia schimbata, dar discutam la pret.
Update pentru pretul de predare a leasing ului - 2850 e.
Casco este achitat pana la 31.12.2010, iar saptamana viitoare, deoarece expira RCA ul, il voi reinnoi.
Mentionez faptul ca leasing ul este achitat la zi si nu exista nici macar o rata restanta.
Masina este la vanzare atata vreme cat va fi disponibila masina user ului acpt, ulterior nu se va mai vinde.
Multumesc.
Simy

sunt din bucuresti!
nu stiu daca ai primit pm-ul
dumitrescuandrei
Iertata sa`mi fie indrazneala, dar scaunele alea nu se pot vinde de pe masina?scaunele mele plus diferenta din partea mea?
speedman
Astept o oferta pe p.m. si cine stie. In principiu, nu, dar vom vedea.
Masina are scut motor de metal si pachet de drumuri grele.
O fotografie cu jantele de aliaj cu cauciucuri de vara.
dsn2001
Salut,

daca esti in continuare in analiza, da-mi un mail la: sticlaruxxx@yahoo.com sa te pun in legatura cu un prieten care cauta un megane (i-am povestit situatia si e ok pana iti rezolvi treburile).

In rest bafta in cumpararea viitoarei masinutze !
speedman
Telefon de contact 0760282757 Cristi.
Masina are si aparatori de noroi (nu sunt originale Renault)
speedman
Valabil. Deocamdata. smile.gif
speedman
Valabil.
Pret nou pentru predarea leasing ului
2700 e.
speedman
Pret nou pentru predarea leasing ului 2600 e.
Pt cei interesati de interiorul de RS (ca sa nu mai fiu asaltat de p.m. - uri).
Diferenta pentru schimbul interiorului cu unul aferent echiparii privillege este de 350 euro, iar pentru varianta expression 450 euro.
De asemenea se va schimba si capacul cotierei fata.
In cazul materializarii unui schimb (daca masina va avea interiorul stock) pretul de predare leasing va scadea cu 350 e, respectiv 450 euro.
Pentru cei interesati cu adevarat discutam pretul la fata locului nu pe mail sau p.m.
Multumesc.
speedman
Valabil.
speedman
Valabil!
2550 e.
adrian.petrov
Salutare,
Am o intrebare - pentru ca am vazut "Masina are scut motor de metal si pachet de drumuri grele"- de unde ai luat scutul de metal ???
Succes la vanzare .
Adrian cool.gif
speedman
Asa am cumparat o, a avut standard scut de metal. smile.gif
speedman
Valabil
speedman
Valabil.
speedman
[attachmentid=1627675840] [attachmentid=1627675841] Valabil pentru o perioada limitata. (2 saptamani).
speedman
2500 e.
speedman
Valabil.
speedman
Se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.