Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] MEGANE BREAK 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rainbow g
Va salut oameni buni ! Caut si eu un megane estate 1.6 16v benzina, cat mai bine intretinut si dotat. An de fabricatie 2007 sau 2008 , chiar si 2006 daca nu e foarte rulat si daca are un pretz omenesc.
Am nevoie de el pentru ca am de facut multi km prin tara si trebuie sa car cu el niste cutii voluminoase care in symbolul meu imi cam ocupa tot spatiul.
Multumesc de atentie !
merqry
Megane 2.1 100k 2006 varianta privilege..clima .piele si alte lucruri...jante originale.carte service..Toate reviizle la reno...Are de toate si este bine intretinuta

Eu am luat-o de 10k si nu m-ar interesa i mod deosebit sa o vand..Depinde de oferta
rainbow g
Ce culoare este ? Ma intereseaza pt ca vreau sa aplic niste stikere. Scuze dar nu inteleg ce inseamna 100k si 10k , 100.000 sau 10.000 ?!. Daca zici ca e intretinuta si functioneaza bine poate ajungem la un deal. Daca nu , nu. Se poate vedea ? Sau daca ai niste poze in prima faza. Multumesc.

17 Nov 2010, 11:37:
Sunt dispus sa platesc pana la 250 mil pe un megane break care-i merita !

17 Nov 2010, 23:36:
Ofer si 300 mil daca se dovedeste ca merita investitia.

18 Nov 2010, 21:50:
Am vazut azi un megane estate din 2005 , benzina , argintiu. In anuntz zicea ca are 76000 km , pe bord avea 85000 km. Era murdara prin interior , mirosea a ulei de motor , zgariata pe la manere , volanul avea o uzura mare - era ros jumate. Eu nu stiu cum unii oameni vor sa vanda asa ceva. Baga frate si tu macar un aspirator acolo , da-i cu un maclavais pe bord , ceva ... sa arate cat de cat daca vrei s-o vinzi ! Ce sa mai zic ... Cum e turcu si pistolu !
speedman
Vezi si aici
http://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-mas...-an-2006-a.html
clr
Daca nu ma insel, aia e masina colegului AMZ, poti discuta cu el direct pe forum aici smile.gif
rainbow g
Multumesc de sugestie speedman . E rosu si a ajuns deja la 8000 eur.
Am cateva culori pe care le caut : Alb / Gri inchis /Albastru inchis /Argintiu.
cf09dsm
http://www.reno.ro/-VAND-laguna-2-facelift-2005-t197478.html
daca te intereseaza vb
nu cred ca trebuie sa te cramponezi in megane
laguna e si berlina si si spatioasa
rainbow g
Da , frumoasa laguna . Multumesc cf09dsm.
Dar am nevoie de break pentru ca trebuie sa car cutiile voluminoase de la Rainbow si ma avantajaza haionul usor accesibil .
Am fost prin targul Vitan si am vazut vreo trei break-uri ... diesel insa si cu kilometri multi.
Mai caut ...
Nu ma grabesc.
rainbow g
Up ... unsure.gif
rainbow g
Upp ...
rainbow g
Up ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.