Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Editare posturi? (unele nu au buton de edit)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Ion_R5
As dori sa stiu cum functioneaza site-ul in privinta editarii mesajelor postate de catre mine.
O parte din posturi au buton de edit, insa altele nu au.
Intreb fiindca tocmai am primit warn 10% fiindca am postat in mod repetat cu spatii si am consumat spatiu pe verticala. Daca as avea posibilitatea sa editez toate posturile mele, as elimina spatiile incriminate.
Multumesc anticipat pentru precizari.
PS: Mentionez ca nu am gasit nicaieri in regulament scris ca trebuie sa postez fara spatii
C a t a l i n
Poti edita un mesaj scris de tine in termen de 24 ore, dupa aceea butonul Edit dispare.
La jurnal de bord, in threadul inceput de tine, poti edita orice mesaj, nu doar cele scrise de tine, oricand, nu exista limita de timp.
Ion_R5
Merci pentru precizare. Am editate posturile mele din jurnal de bord.
Pacat ca nu am acces sa editez toate posturile - fiindca as mai fi sters si din off-topic.
AR-18-MOS
Doar moderatorii sterg ce e off-topic. Foloseste functia report.
Ion_R5
Ideea este ca am luat warn 10%, fiindca am avut posturi cu spatii libere intre randuri (am scris mai aerisit ca sa fie mai usor de citit) - desi nu am gasit nimic in regulament despre asta.
Am si cateva posturi mai "off-topic" si vream sa le sterg.
Vream sa fac eu operatia de curatare, nu sa dau de lucru la moderatori.
Ma rog, nu mai comentez mai mult - desi mi se pare un pic ciudat. Putea sa imi dea PM cu observatia respectiva. Am vazut altele si mai groase pe aici si nu cred ca s-a dat warn. Mai bine nu mai comentez...
klaus
In 2 luni se sterge warnul automat.
Ion_R5
Multumesc pentru precizare!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.