Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
and_paras
Caut sa cumpar un Logan.
Sa nu fi fost avariat sau taxi.

Astept oferte!
adrian.paul
Ce model te intereseaza? Ce motorizare? Cati bani?
taxi4you
iti ofer eu unul pt 4000e daca te intereseaza.laureat 1.5 dci.albastru egee.ma suni si discutam.
4000e pentru ca iti dau o MASINA!sunt proprietar.
and_paras
taxi4you - an fabricatie, km, cati proprietari are.
Pune te rog niste poze recente.

Multumesc!
g_dani
http://www.daciaclub.ro/-VAND-Dacia-Logan-...ml#entry2727999 te intereseaza ?
and_paras
g_dani - multumesc de oferta.
Vreau ceva la bani mai putini. Oricum parerea mea este ca ceri prea mult pe masina din 2005. Dar este masina si tu sti cat vrei sa iei pe ea.
O seara buna!
ebenize
Te intereseaza un logan Masina este Ambition (full option la vremea ei) , ABS bosch +EBD , geamuri electrice fata spate , telecomanda , jante aliaj ,proiectoare ceata , computer de bord, CDplayer mp3 cu 4 boxe +subwoofer ,AC, airbag sofer si pasager, servodirectie si servofrana,oglinzi electrice si incalzite, an fabricatie octombrie 2004,Taxe la zi platite, ITP 2012 (saptamana asta a fost facut) intretinuta tehnic si estetic, nefumator, Carte service 54 000km 4000 de Euro discutabil.

mail/ id : cr3tzulin@yahoo.com trimite un mail acolo si iti trimit poze si alte detalii
and_paras
ebenize - multumesc de oferta, dar e prea mult pentru un Logan din 2004.

Astept oferte la preturi reale.
Marso
Mai bine spui cam cati bani esti dispus sa oferi pe masina si ce dotari ai vrea sa aiba.

Daca tu ai putin peste 2000 euro disponibili, macar sa nu se mai osteneasca oamenii care vor 4000 pe ele sa posteze.

Succes la cautari!
and_paras
Marso - ca tot te-ai bagat in seama. Am si 4000 Euro pentru un Logan, nu cum zici tu 2000, dar nu pot sa-i dau pe o masina care nu face mai mult de 2800, doar ca mi-a scris omul. De aceea exista cerere si oferta (poate ai auzit, daca nu seach google).
Ca sa inchei, caut un Logan minim Preferance la pret real, nu la valoare sentimentatla - gen: "e din 2004, dar e ca noua"

O seara buna!
Marso
E adevarat ce spui tu, nu trebuia sa iei mesajul drept ofensa! Omul daca vede pretul pe care ai vrea sa-l oferi isi poate face o idee, daca sa'ti lase mesaj, sau nu. Astfel scutesti timp si vei primi doar postari la obiect,cu masini ce se incadreaza cerintelor tale, nu offtopic.

Pana una alta,spor la cumparaturi !
taxi4you
cu pozele nu mai are rost sa ma afisez...a facut-o un alt forum-ist...este acelasi lucru cu benzinarul albastru...eu nu am jante de aliaj...am pleoape faruri si eleron gen audi A6,km pana in suta...este a mea,dar i-am luat-o tatalui meu sa mearga cu ea.vreau sa o dau sa iau un cls si sa ii dau meganul meu.multumesc.daca vrei ma suni si vorbim mai multe.

30 Nov 2010, 11:11:
scuze...nu am specificat,nu o vand fara perfectarea actelor.
and_paras
taxi4you - ai PM.
Nici eu nu cumpar fara fie actele ok.
and_paras
Up!!!
Astept oferte la preturi acceptabile!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.