Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sigla forum
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
AL
am intrat de acasa pe forum sau de undeva din UPB... toate bune si frumoase dar nu se icnarca sigla forumuluii... apare poza aia cu INVISION board... e vorba de varianta pe albastru a forumului.... la cea custom daciaclub apare corect...

intrebarea e de ce la servici pot folosi varianta albastra si se vede sigla si acasa nu?
Sclaud
Mie imi apare sigla cu Invision de multicel ... am obsevat la un moment dat schimbarea dar nu am bagat-o in seama ... am zis ca "e de la ei" ... (tot pe varianta albastra)
catalin-g3
QUOTE(AL @ 26 May 2005, 16:18)
am intrat de acasa pe forum sau de undeva din UPB... toate bune si frumoase dar nu se icnarca sigla forumuluii... apare poza aia cu INVISION board... e vorba de varianta pe albastru a forumului.... la cea custom daciaclub apare corect...

intrebarea e de ce la servici pot folosi varianta albastra si se vede sigla si acasa nu?
*




Vezi in partea de jos a paginii (in stanga) ca ai o casuta de unde poti selecta "IPB Default skin" sau "DaciaClub skin" wink.gif
alex
Am facut update la forum si am uitat de ea smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.