Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Prelata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex4u
Dupa cum spune si titlul sunt in cautarea unei prelate ptr dacia mea 1310...berlina..vine iarna si o bagam la conservare.. rolleyes.gif ...rugamintea ar fii sa fie in stare buna sa nu fie rupta carpacita etc..si sa nu fie supraevaluata...multumesc ..contact aici sau pe 0740326722 happy.gif
STORMTROOPER
Prelata impermeabila gasesti in hypermarket-urile Auchat.Tie iti trebuie marimea l, sunt la 80 ron bucata.
Daca vrei de pinza, te duci la una bucata atelier de tapiterie-recomand cel de pe str. Pache Protopopescu in apropiere de Biserica Matasari, vorbesti cu mesterii cit material iti trebuie si la ce dimensiune,pe urma te duci la un magazin care vinde pinzeturi.Iei olandina la dimensiuni si ai rezolvat problema.
Succes.
Alex4u
up ms stoormtrooper..dar ma costa mult mai mult cu mesterii...decat daca cumpar un ...o sa merg si prin hypermarketuri sa vedem ce si cum
AndreeaAM
salut. ai spus ca vrei sa vezi poze cu masina. ori imi lasi o adresa de e-mail si iti trimit, ori atasez eu la anunt. cum iti convine. desi pt mine, neavand acces la PM , mi-ar fi mai usor sa comunicam pe e-mail.
o zi buna.
raspunsul te rog sa il scrii la topicul meu din bursa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.