Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Panouri usi fata Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
GrosseCali
Cumpar panouri de usi pentru dacia 1300... panourile din fata ma intereseaza, tipul 1969-1972 cu cotiera scurta(ca si in spate).
GrosseCali
Up... chiar n-are nimeni o pereche buna?
GrosseCali
Up!
GrosseCali
Up! 124.gif
GrosseCali
Up! smile.gif
dan supernova
salut am eu cele fete stare buna dar ca este decupata ptr boxe sad.gif am avut boxe si a ramas gaura smile.gif daca doresti imi spui si le fac poze sa le vezi smile.gif
GrosseCali
Daca-s decupate nu ma ajuta cu nimic. Oricum multumesc frumos!

Hopa sus! Intregi n-are chiar nimeni? unsure.gif
Mefisto966
Da' nu poti sa refaci panourile dupa cele vechi? Doar nu-i mare treaba, pui cele vechi pe un panou nou, tragi conturul, lipesti material dupa placul tau si gata-i. Destul de des mai bun, decat originalul - am facut deja si la cealalta masina...
GrosseCali
QUOTE(Mefisto966 @ 28 Dec 2010, 15:44)
Da' nu poti sa refaci panourile dupa cele vechi? Doar nu-i mare treaba, pui cele vechi pe un panou nou, tragi conturul, lipesti material dupa placul tau si gata-i. Destul de des mai bun, decat originalul - am facut deja si la cealalta masina...
*


Eu sunt un maniac al originalului la masinile vechi smile.gif si nu imi permit sa ma abat de la acest principiu punand ce stiu eu ce musamale pe pusi smile.gif

UP!
GrosseCali
Hopa SUS!! blush.gif
GrosseCali
Up!
GrosseCali
UP!! unsure.gif
GrosseCali
Up! chiar nimeni nimic? unsure.gif
GrosseCali
inca un UP! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.