Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Dacia Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
daniM
Cumpar Dacia Logan,benzina,minim 2005,cu ABS,A/C,airbag,fara accident,fara intermediari,primul proprietar,maxim 70.000 km,carte service si acte la zi,ofer maxim-maxim 3300 E(va rog fara"mai pune nu stiu cat ca ti-o dau pe a mea"asta e bugetul;preferabil judetele limitrofe CS);multumesc.
rue
salut, probabil ca daca as dori sa mi vand loganul nimeni nu ar da mai mult de 3300 sau 3500 maxim.
daca as cumpara, nu as gasi o masina identica sub 4000.
o sa te lovesti de problema asta.
sa anunti daca reusesti si sa dai detaliile.
daniM
Aia e parerea ta,uite aici,doar ca s-a dat,ieri as fi mers sa o iau,mai sint o gramada doar ca nu am timp sa ma deplasez prea departe
rue
suna rau pt posesori... asta este... mai tragem de ele cat se mai poate. cu orice investitie inele ne crestem pierderea de fapt.
daniM
up
daniM
Am gasit ,se poate inchide.Pentru RUE:Logan Laureate 1.4 MPI,culoare ca a ta,indigo, fabricatie 02.2007,clima ,abs,oglinzi si geamuri electrice,inchidere centralizata,DVD-PLAYER!,carte service la zi,primul proprietar,63.500 km,stare super,trebuie luate doar cauciucuri care sint cele din fabrica,3500 Euro.O sa fac poate si un jurnal de bord si o sa pun poze acolo;acum am ajuns si sint cam obosit
rue
sa o porti sanatos domnu'!
istoricul e ok? ai putut verifica mai multe la ea? (vezi ca nu numai cartea de service spune multe sau dealerul din calculator, ci trebuie sa mergi la un nene meserias care VEDE BINE).
daniM
E toata ok.se poate inchide
taxi4you
te rog sa te uiti atent si sa ne spui si noua ce ai vazut la masina aia.daca ai vazut ceva...eu am vazut cel putin 8 greseli...exact ca in desenelea alea de la examinarea psihologica!
am si eu un laureat 1.5 dci fara ciocaneli,2006 superb la 4000eu...ca na...este a mea si ma mandresc cu ea!
daca esti interesat da-mi pm.
salutare!

3 Dec 2010, 10:43:
sa-ti stapanesti sanatos noua achizitie!apropo niste anvelope originale de logan kormorane eu le-am schimbat la 86000,nu la 60 si ceva,si cred ca mai multi de aici...apropo...va salut pe toti,sa aveti o zi buna.
bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.