Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ANTENA ELECTRICA telescopica
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
Vand o antena elecrica auto telescopica...provine de la un mercedes C de prin 90....e originala,nemteasca,folosita dar merge OK !
Are tot mecanismul de prindere sus si bridele de jos....
Maine pun poze...as putea sa pun si un film pe youtube sa se vada exact ca functioneaza ok....pentru doritorii de la distanta fac si asta...

este hirschmann 5600 ...pe net zice ca e originala de porsche....

Merge pusa la Dacia,Cielo....etc....


55 ron neg,trimit oriunde !
0752 914 675
madkat
poza, si cu o rigla langa mecanism - ca s-ar putea sa o vreau eu
sobolan
uite pozele....vrei sa o pozez si scoasa afara?
madkat
nu musai
cate fire ies din carcasa? coaxial antena si cate fire?
sobolan
2 alimentari(albastru+rosu) si coaxial....pui rosu pe + urca...pui albastru pe + coboara....iti trebuie buton special cu dioda sau faci circuit mic....stiu electronistii de pe aici !
nustiu ce mama ciorilor nu se vede o poza..... sleep.gif

LE nu mai am dacia asa ca ma incurc de ea prin casa....as putea s-o pun la symbol pe aripa spate si sa scot porcaria aia din plafon darrrrr.....chit,vopsea sa astup acoperisul.....asa ca o vand.....
sobolan
up ...schema se face doar cu 2 relee si 2-3 fire....va dau eu schema !!! simplu !
madkat
stiu cum se face schema - la antena masinii am circuitul in carcasa - daca si asta avea o luam
asa, gasesc cam la aceeasi bani cu circuit cu tot
merci oricum de poze
sobolan
doo relee si 3-4 fire...simplu....asta nu-i antena chinezeasca la 1,5mil de plastic care tine 3 luni dry.gif .....
AI PM !
VALABIL,daca nu reusesc s-o vand la vara se monteaza pe aripa spate symbol si o anulez pe aia de sus !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.