Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio 2004 1.4 8V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
1Evil
Anul de fabricatie : 2004
Motor : 1.4 benzina 75 cai ( 6% exterior, 7-8% in oras)
34000 Km
Culoare : Gri perlat

Editie Alizee :AC, geamuri electrice fata, proiectoare, jenti aliaj..oglinzi electrice incalzite , alarma, scaun sofer reglabil pe inaltime
ITP-ul valabil pana in 2012
Cauciucuri fata noi, instalatia AC incarcata cu freon proaspat, ulei + filtru + filtru aer schimbate.
Are si carte service cat timp a fost in garantie ( 2004-2008 in care a facut 24000km ).Reviziile facute la Ipso sau Cobalcescu.

Defect minor: fost lovita in spate dreapta (sub bara), nu sa inlocuit nici un element al caroseriei, nu a fost vopsita.

Locatia: Branesti, Ilfov

Si ca sa nu ma mai intrebati de ce o vand: nu imi permit sa o mai pastrez, am masina de la firma si decat sa platesc taxe, asigurari si rovigneta ca sa merg 2-3000 de km pe an mai bine o dau la cineva care chiar are nevoie de ea.
Pret 3600 euro

Contact: 0731.323.145

[attachmentid=1627676715] [attachmentid=1627676716] [attachmentid=1627676717]
1Evil
inca valabil
Dyor
Arata fain, daca aveam destui bani ma bagam.Suuces la vanzare.Mai da detalii si mai multe poze si o vei vinde sigur.O zi buna.
1Evil
Daca cauti pe net (gen Autovit, Auto.ro) nu gasesti nicaieri la banii astia cu anul asta si mai ales la kilometrajul asta.
Stiu, multi vor spune ca sunt manarati dar te/va asigur ca sunt cat se poate de reali (se cunoaste la interior, uzura minima a caucicurilor originale de pe spate..etc)

Am uitat sa precizez: defectul prezentat mai sus a fost reparat de catre mine personal.
Nu am precizat, sunt propietar in acte (carte, talon)

Oferta pana saptamana viitoare: pret 15000 ron

+ daca cumparatorul este din Bucuresti asigur manopera la 3 revizii (el vine cu consumabilele si eu le schimb gratuit)

Edit: m-am uitat acum, are 32600km nu 34000km laugh.gif

1Evil
inca valabil
1Evil
Pret urgent, valabil doar pana duminica, 14.000 ron

*Nu se discuta sub acest pret.
*De luni pretul revine la 15.000

Contact: 0731.323.145
1Evil
Pret urgent, valabil doar pana duminica, 14.000 ron

*Nu se discuta sub acest pret.
*De luni pretul revine la 15.000

Contact: 0731.323.145
1Evil
Pret urgent 13.000 ron nenegociabil.
1Evil
valabil
1Evil
up
yceboi
unde se poate vedea masina,abs nu are?
george_scala_2004
QUOTE
Locatia: Branesti, Ilfov



1Evil
Daca avea ABS precizam .
dsn2001
Dai si cauciucuri de iarna la ea ?
Ce alte optiuni mai are (inteleg ca ABS nu) ?

S-ar putea sa mai am nevoie de o masina, inca oscilez intre logan sau clio, da-mi te rog un mail la: sticlaruxxx@yahoo.com cu informatiile cerute, si eventual VIN-ul masinii.
1Evil
s-a vandut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.