Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 2, 1.9dCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vlad_laguna
Salutare.

Vand Renault Laguna 2, 1.9 dCI, 88 kw, inmatriculata, echipare Expression, geamuri/oglinzi electrice, dublu-climatronic, 8 airbag-uri, ESP+ABS+AFU, volan+schimbator viteze piele. Poate mai sunt dotari dar nu imi vin in minte acum.
Masina are in prezent 265.000 km, a fost rulata in tara de la 120.000 km, filtre si ulei schimbate la fiecare 10.000 km, consum extr-urban 5.5-5.6, urban- depinde de cum ii dai talpa. Masina are destul de multe piese schimbate de curand ( capete bara, bielete directie, bielete anti-ruliu, placute frana spate+fata), distributia are 40.000 km. Ofer si un kit distributie nou-nout+pompa de apa noua, fara partea de accesorii.
Nu sunt samsar, deci expun si problemele pe care le are:
-troncane ceva pe fata, suspectez bucse bara stabilizatoare
-a lovit un caine acum 2 sapt, rezultat: radiator AC spart/fisurat
-parbriz crapat-il pot schimba eu daca se hotaraste cineva sa o cumpere
-geamul dreapta fata nu mai functioneaza-repar tot eu daca e nevoie
Masina am ingrijit-o pentru ca am avut nevoie de ea, deci nu am luat-o sa o vand.
Pretul este de 3500 euro sau 15.000 RON-negociabil in limita bunului simt.
Poze voi atasata deseara sau maine.
Relatii la telefon 0728.229.230-Vlad
vlad_laguna
up
alexutz23
Eu unul astept pozele.
vlad_laguna
up
vlad_laguna
si pozele promise. scuze de intarziere. pozele sunt mai vechi, singura diferenta este parbrizul crapat in partea stanga sus.
[attachmentid=1627678138] [attachmentid=1627678139] [attachmentid=1627678140] [attachmentid=1627678141]
lucaro
Variante te intereseaza?
vlad_laguna
salut.
variante cu ce?
vlad_laguna
up. nimeni?
alex1988
Din ce an este masina?
vlad_laguna
este din 2002. mai exact decembrie 2002.
g_dani
pune, dc poti, mai multe poze cu interiorul
vlad_laguna
atasez cateva poze. scuzati calitatea mai slaba a pozelor. ultima poza este parbrizul crapat si punctul de rugina aferent, unde a lovit piatra ce a provocat crapatura.
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
itp facut sapt trecuta+cauciucuri de iarna
vlad_laguna
up
vlad_laguna
vandut. se poate inchide. multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.