Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Anvelope 165 r13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andy_car
Salutare. Sunt interesat de anvelope de iarna sau all season cu dimensiunile: 165/80(70)/r13. Nu ma intereseaza alte dimensiuni. Anvelopele pot fi noi sau sh, important este sa fie cat de cat ok pentru ca vreau sa le folosesc cel putin 6 luni. Astept oferte numai din Bucuresti pentru ca e mai usor cu transportul.
Ca metoda de contact prefer ym: andy_4you_2007.
chroma
175 70 13? si de iarna (noi sau sh) si de vara (noi sau sh), cu jante tabla sau fara.
preturi intre 100 si 200 ron/buc.
andy_car
Multumesc de oferta dar caut doar 165/80(70)/r13 in special pe 80. Daca are cineva va rog sa ma contactati numai pe ym sau aici.
andy_car
Up. Inca sunt interesat de anvelope. In special ma intereseaza o anvelopa Debica Frigo 165/70/r13. Daca aveti asa ceva va rog sa ma contactati doar pe ym: andy_4you_2007. Pe pm nu am cum sa va raspund.
andy_car
Up. Inca mai caut.
andy_car
Up. Ultima strigare!
andy_car
Inca un up. Daca are cineva de vanzare macar unul sa-mi faca o oferta. Multumesc.
banderas_232003
Sugestie:

Cu siguranta an vazut o debica frigo de vanzare la dimensiunile tale pe 4tunning bazar sau pe okazii.ro. Cauta si acolo, bafta.
andy_car
Salut. Iti multumesc de reply, anvelopa Debica Frigo am acum si mai vreau inca una: 165/70/r13. Daca are cineva sau stie unde pot gasi mai ieftin(sub 100 lei) il rog sa ma contacteze: ym sau pm(ca acum merge smile.gif )
andy_car
Up.
ramsen
in Pitesti pe str.Dumbravei gasesti DEBICA FRIGO la pretul de 150 lei buc...mai jos de cit vrei tu gasesti decit SH iar astea sint noi noute...
andy_car
In Bucuresti Debica Frigo este 130-140lei in magazin. Ce rost are sa vin in Pitesti sa le iau cu 150? Multumesc oricum de ajutor.
Ca sa fiu clar: vreau ceva ieftin ca nu am bani de anvelope noi.
andy_car
Up.
andy_car
Up. Inca mai caut. Acum aveti sansa sa scapati de o anvelopa.
andy_car
Up. Inca mai caut 165/70/r13 de iarna sau all season.
andy_car
Up.
andy_car
Up.
andy_car
Up.
mitica300
Am o Fulda cu dimensiunile cerute de tine, 165/70/13 cu tot cu janta, janta si anvelopa au fost noi . Sunt folosite o iarna , acum stau in garaj.Are profil cam 6 mm, am sa mai verific
andy_car
Caut decat 165/70/r13. Va multumesc pentru oferte. Sarbatori fericite!
flaviu_n
si eu ma-nscriu la cumpararea a 2-4 cauciucuri (cu sau fara jante de tabla) iarna/vara/all season de dimensiunea 165/70/13 (DOAR aceasta dimensiune)

Sarbatori fericite, tuturor!
andy_car
Up. Inca mai caut.
andy_car
Up. Inca mai caut anvelope 165/70/r13 iarna/allseason.
andy_car
Up.
andy_car
Up.
flaviu_n
@andy_car: incearca la id-ul de mess, oni_cs, are ceva jante de 13" de vanzare, poate cu tot cu cauciucuri de 165/70/13
andy_car
Multumesc de ajutor insa eu caut doar anvelope fara jante, numai 165/70/r13.
andy_car
Up.
andy_car
Up.
marius.tt
salutare am 4 bucati cauciucuri cu tot cu jante tabla de dsn 175/70/r13 82T all sezon vederstine au profil destul de mare (carne multa) , 0761842501 buc. ca pret 50 cauciucul +50 janta se vand complet
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.