Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT SCENIC RX4 AN 2000, MOTOR 2000 CC
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danyfendu
Salutare.
vand masina din descriere, scenic RX4, 2000 cc, benzina, an fabricatie 2000, motor F4R, 200.000 km, distributie recent schimbata, cureaua de accesorii la fel, doua trape electrice, 4 geamuri electrice, tapiterie piele.
pentru cine e interesat, puteti sa ma contactati pe nr. tel. 0721332718 si pe e-mail fendudaniel@gmail.com. trebuie sa mentionez ca am ceva probleme cu ea, in sensul ca nu merge tocmai rotund si nu mai vreau sa ma uit la motor, ca am stat aproape un an pana am gasit chiulasa sa-i schimb. pretul e de 3500 euro, negociabil.
In cazul in care nu gasesc pe cineva sa o ia asa cum e, poate ma gandesc sa o dezmembrez.....
cj98czh
Pune un anunt la BUrsa si nu pe sectiunea tehnica!
b06fcn
In cazul in care se dezmembreaza si are climatizare automata, ma intereseaza pe mine tot sistemul din masina - modul comanda bord, cablaje, micro-motoare si restul, ca ma bate gandul sa-mi pun clima automata la Classic...
ionut.vasiu
daca o dezmembrezi m-ar interesa cutia de viteze. Mail vasiuionut@yahoo.com sau 0740299080.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.