Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] RENAULT MEGANE II HATCHBACK
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius.apintiliesei
Cumpar Renault Megane hatchback, 1,5 dCI, minim 2005, clima, 4 geamuri electrice, cotiera fata, ( optional scaune incalzite), parbriz heliomat si incalzit, senzor ploaie, jante aliaj, carte service, eventual primul proprietar, maxim 95000 km... eventual alte optiuni, pret maxim 5000 euro.

Astept oferte.

Multumesc anticipat
taxi4you
sti...cateodata ma gandesc sa imi schimb masina.....cateodata ma gandesc,de ce???
daca vrei un bicorp ti-l recomand cu placere.sunt niste masini ce nu se tradeaza prin uzura fizica.eu am bicorpul meu de aproape 3 ani juma si nu arata,singurul incovenient este faptul ca am renuntat la rotile sport pe 17 de origine si merg pe roti de tabla pe 15.donam lunar cate 80 lei la roluit.am schimbat primul injector la 120 mii,al doilea la 180 mii;al treilea la 220 mii si ultimul la 260 mii.
caseta de directie am schimbat-o la 120 mii,basculele fata la 180 mii.
cu becurile la faza scurta stau prost...mananc doua pe luna in regim de lucru 12 ore pe zi aprinse.
interior impecabil,arata ca la 45 mii km.
senzorii lumina si ploaie functioneaza impecabil.
turbo nu stiu cum arata,motorul nu l-am vazut odata murdar(doar praf).
stii ce m-a surprins...uitasem,la 46 mii km mi s-a rupt tamponul la toba finala...si merg si acum cu cel facut de mine dintr-un tampon de motor ford 1,6(cel de origine ma costa 28o lei).nu am acceptat ideea de a investi o astfel de suma intr-un astfel de obiect.
kit-ul de ambreaj l-am schimbat saptamana trecuta la 287 mii km(inlocuit tot cu valeo)
am mers oriunde in Europa cu masinuta asta,dar si in Tara si nu am ramas nici macar odata in pana!
faci ce doresti.
EU am doua negrese cu fundul mic,cum imi place sa le spun si imi vine sa le pup!
bafta! decizia iti apartine. cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.