Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Dezmembrez Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
NCR
Dezmembrez dacia 1310 CN4 din 1999 cu motor 1.4 carburatie. Cutia este in 5 trepte, motoru merge bine, bordu este impecabil. Masina a fost lovita in spate, dar fata este impecabila. Am pus si poze cu epava. Preturi:
-motor complet+anexe 150ron
-cutie 5 trepte buna 120ron
-capota super vopsita la cuptor 80ron
-bord complet+ceasuri 150ron
-aeroterma+calorifer caldura 50ron
-5 jante super balon 200ron toate sau 50ron bucata(anvelope de iarna tocite rau)
-luneta cu dezaburire functionala 30ron
-discuri fata noi+placute noi 100ron dreapta si stanga
-planetara dreapta buna 50ron
-electromotor 40ron
-oglinzi noi 40ron bucata
plus multe alte piese, intrebati si va raspund si cu pret. Mai multe detalii aici sau la numaru: 0745 242 624
0
Stii cumva ce model este cutia de viteze?..in ce stare este?..esti dispus sa trimiti prin curier?
TXzamora88
esti interesat de un schimb?Anume cu o placa video 9600gt nvidia gainward estimata undeva pe la 250-300 RON. contra bordului +aeroterma cu toate ca aceste doua fac pana in 200 ron
payty
telefonul e corect? am incercat sa sun si e inchis.
ghitza
ai ceas la oglinda sus?cel de plafon
NCR
Din pacate am ramas fara numaru afisat, am pierdut telefonu si noul meu numar e: 0744 220 451 Acuma sa va raspund:

QUOTE(0 @ 9 Dec 2010, 21:35)
Stii cumva ce model este cutia de viteze?..in ce stare este?..esti dispus sa trimiti prin curier?
*


este in 5 trepte, merge super, nu caraie, huruie etc. E buna, buna...trimit si prin curier, nu e problema. Pretu ei fiind de 90ron, astept tel in cazu in care o vrei si stabilim ce si cum, bafta!

QUOTE(TXzamora88 @ 9 Dec 2010, 22:20)
esti interesat de un schimb?Anume cu o placa video 9600gt nvidia gainward estimata undeva pe la 250-300 RON. contra bordului +aeroterma cu toate ca aceste doua fac pana in 200 ron
*


din pacate am nevoie de bani...bordu+aeroterma il dau cu 120ron(fara ceasuri)

QUOTE(payty @ 10 Dec 2010, 12:45)
telefonul e corect? am incercat sa sun si e inchis.
*


acuma am si alt numar, astept telefon, bafta si imi cer scuze pentru neplaceri!

QUOTE(ghitza @ 10 Dec 2010, 20:06)
ai ceas la oglinda sus?cel de plafon
*


da il are, dar nu stiu daca merge...o sa il probez si revin cu info.
ghitza
cum se prezinta aeroterma si caloriferu din ea?ma refer baga caldura nu aveai probleme?ma intereseaza ,raspundemi pe PM
NCR
salut, le-am dat astazi! ca si bordu+ceasuri...
Ionut.cta
Salut. Cat crezi ca este transportul motorului pana la Constanta?
NCR
QUOTE(Ionut.cta @ 14 Dec 2010, 15:00)
Salut. Cat crezi ca este transportul motorului pana la Constanta?
*


o sa sun maine la ei sa vad ce zic de pret si te anunt. Iti dau motoru cu 100ron(sa ajung si eu la transport) cu tot cu anexe(carburator, galerie, pompa apa, pompa benzina, alternator, curea, elice, ambreaj nou nout) totu fara electromotor. Nu cred ca e mai mult de 100ron dry.gif
Ionut.cta
QUOTE(NCR @ 14 Dec 2010, 20:34)
o sa sun maine la ei sa vad ce zic de pret si te anunt. Iti dau motoru cu 100ron(sa ajung si eu la transport) cu tot cu anexe(carburator, galerie, pompa apa, pompa benzina, alternator, curea, elice, ambreaj nou nout) totu fara electromotor. Nu cred ca e mai mult de 100ron  dry.gif
*


ok ms frumos. Chiar sunt in cautare de un motor bun si la pretul facut de tine e super ok,e perfect.Opreste-l pentru mine te rog!!! . Ms frumos inca odata

Electromotor am tongue.gif
NCR
up cu piesele!!! Sunati si la 0786 465 234
SUPER OFERTA DE CRACIUN!
-moto complet+anexe(ambreaj nou nout, pompa apa nou, carburator, delcou, elice, curea, alternator, pompa benzina noua) la doar 100ron!!!
-cutie 5 trepte buna la 100ron!!!
NCR
up cu piesele!!!!
NCR
au plecat urmatoarele piese:
-motor/anexe+cutie
oferte la:
-4usi complete la 150ron toate sau 50ron buc
-capota motor 50ron
-capota portbagaj 40ron
-toba finala 30ron
-discuri frana+placute noi 100ron ambele parti
sau
-fuzete complete 150ron
-caseta directie 50ron
-electromotor 50ron
-oglinzi 70ron ambele
+alte maruntisuri de plastice(panou sigurante, contact, buton stergatoare, pozitii etc)
0
Ai zis ca imi dai mie cutia de viteze..am tot astepat sa ma suni dar vad ca nu te-ai tinut de cuvant.
vion
care este starea electromotorului?
NCR
au plecat capota motor, cele 4 usi, portbagaju, servofrana, bachetele, motoru strgatoare+ansamblu...au mai ramas:
-discuri frana+placute noi 100ron ambele parti
-electromotor 50ron
-oglinzi 50ron ambele
-punte spate completa de break 80ron
-spoilar fata bunicel 50ron
-partea unde vin montate stergatoarele+protectia antimizerie din CAUCIUC la 50ron
-2 jante superbalon fara anvelope 50ron ambele

22 Dec 2010, 21:44:
QUOTE(0 @ 22 Dec 2010, 21:26)
Ai zis ca imi dai mie cutia de viteze..am tot astepat sa ma suni dar vad ca nu te-ai tinut de cuvant.
*


imi cer scuze, tiam zis si la telefon nu era nevoie sa postezi aici...cutia a plecat cu motor cu tot, la o ruda dea baiatului cu masina(asta e...presupun ca si tu ti-ai pune rudele inainte de toate)


QUOTE(vion @ 22 Dec 2010, 21:31)
care este starea electromotorului?
*


pei e cel nou, mai micutz decat ala imens...e super bun, merge smile.gif

23 Dec 2010, 14:49:
QUOTE(NightClubRacer;3919823)
au plecat capota motor, cele 4 usi, portbagaju, servofrana, bachetele, motoru strgatoare+ansamblu...au mai ramas:
-discuri frana+placute noi 100ron ambele parti
-electromotor 50ron
-oglinzi 50ron ambele
-punte spate completa de break 80ron
-spoilar fata bunicel 50ron
-partea unde vin montate stergatoarele+protectia antimizerie din CAUCIUC la 50ron
-2 jante superbalon fara anvelope 50ron ambele

gata masina a plecat la fier au mai ramas urmatoarele piese:
electromotor 50ron
oglinzi 50ron
spoilar fata 50ron
manete lumini, stergatoare, semale 40ron toate
bloc sigurante noi ca cele de pe nova 30ron nou nout nemontat
partea unde vin montate stergatoarele+protectia antimizerie din CAUCIUC la 50ron
sau toate piesele la 150ron!!!!
NCR
up!!!!
ghitza
blocul ala de sigurante care zici ca e modelul nou care este?cu leduri sau ceva in genu?
NCR
da cel cu leduri este.
NCR
up!!! hai ca vreau sa imi iau petarde biggrin.gif
ghitza
iti ofer 20 de roni pe el,pune o poza cu el
vion
ofer 30 de lei pt electromotor
ghitza
am scris mai sus oferta mea la tablou de sigurante cu led.id meu:crisan_claudiu2009
NCR
QUOTE(vion @ 2 Jan 2011, 17:45)
ofer 30 de lei pt electromotor
*


35ron si e al tau...e dala mic, generatia noua! Daca e ai numaru de cosmote, astept tel daca e oky!

QUOTE(ghitza @ 3 Jan 2011, 17:52)
am scris mai sus oferta mea la tablou de sigurante cu led.id meu:crisan_claudiu2009
*


e oky oferta, maine ai poze la el. Fac inventaru maine si fac poze la tot ce mai am. Sory ca nu am raspuns, dar sarbatorile. Te caut maine!
ghitza
k .astept semn de la tine,desi maine cred ca o sa fiu plecat pana dupa masa,daca ai putea azi ca sunt aks toata ziua
vion
am dat tel azi pe la 2 fara 15 si mi-a intrat casuta ,scrie si tu din ce zona esti si o statie de metrou aproape de tine,sa ne intelegem cumva
NCR
QUOTE(ghitza @ 4 Jan 2011, 13:11)
k .astept semn de la tine,desi maine cred ca o sa fiu plecat pana dupa masa,daca ai putea azi ca sunt aks toata ziua
*


am facut pozele, dar nu am cablu maine dimineata rezolv si le urc...sory!

QUOTE(vion @ 4 Jan 2011, 20:24)
am dat tel azi pe la 2 fara 15 si mi-a intrat casuta ,scrie si tu din ce zona esti si  o statie de metrou aproape de tine,sa ne intelegem cumva
*



trebuia sa suni la numaru de cosmote, e afisat mai sus...e mereu deschis, nu am casuta la el...Lasa numaru tau si te sun eu maine daca e, ne putem vedea pe la big berceni sau aparatori ca metrou.

QUOTE(NCR @ 17 Dec 2010, 01:46)
up cu piesele!!! Sunati si la 0786 465 234
SUPER OFERTA DE CRACIUN!
-moto complet+anexe(ambreaj nou nout, pompa apa nou, carburator, delcou, elice, curea, alternator, pompa benzina noua) la doar 100ron!!!
-cutie 5 trepte buna la 100ron!!!
*



mai sunt:

electromotor 50ron
spoilar fata 50ron
tablou sigurante led 30ron
grila de la stergatoare din CAUCIUC, nu din plastic 30ron
ghitza
tablou de sigurante il iau eu ,tinel acolo si vbim cumva sa iti dau datele


5 Jan 2011, 20:32:
ti-am dat datele pe PM
NCR
QUOTE(ghitza @ 5 Jan 2011, 19:27)
tablou de sigurante il iau eu ,tinel acolo si vbim cumva sa iti dau datele
<span class='edit'>5 Jan 2011, 20:32:</span>
ti-am dat datele pe PM
*


gata sefu am pus si pozele mai jos, daca e oky...da-mi pm si pleaca maine spre tine! Al tau e! Numai bine!

mai am:
spoilar fata 30ron
grila de la stergatoare din CAUCIUC, nu din plastic 30ron
ghitza
k mss frumos dai un semn daca vrei maine pe numaru de tel daca il pui maine.ms inca odata
NCR
QUOTE(ghitza @ 5 Jan 2011, 23:08)
k mss frumos dai un semn daca vrei maine pe numaru de tel daca il pui maine.ms inca odata
*


maine vine spre tine! wink.gif
ghitza
ziceai ca te uiti de ceasul de sus de la oglinda.il mai ai ?,si e functional? wink.gif pune o poza cu el poate te scap si de asta
vion
omul a fost OK si la livrare si calitatea piesei ,concluzie -recomand-
NCR
QUOTE(ghitza @ 6 Jan 2011, 19:10)
ziceai ca te uiti de ceasul de sus de la oglinda.il mai ai ?,si e functional? wink.gif  pune o poza cu el poate te scap si de asta
*



numai mergea...era stricat, maine vine curieru sa ridice coletu si pleaca spre tine. Ca azi nu ne-am sincronizat si a venit cand eu nu eram acasa.

QUOTE(vion @ 6 Jan 2011, 20:10)
omul a fost OK si la livrare si calitatea piesei ,concluzie -recomand-
*



multumesc frumos!
NCR
gata au plecat toate...se poate inchide! Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.