Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Clema fixare bec H7 in far Megane 2.1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Aantonio
Am pierdut clema care fixeaza becul H7 in far pentru modelul megane 2.1 fabricatie 2003. Are cineva ? Fieva mila!
nonic
Si eu am patit acelasi lucru anul trecut, am gasit la un dealer de la un far schimbat pe casco si aruncat spre reciclare, incearca la service la tinichigerie ei au sigur.
gsalexandru
si eu am patit la fel. incearca sa confectionezi una dintr-un arc pana gasesti originala. si eu inca caut pentru masina din semnatura
kindeeru56
pune o poza cu clema poate te pot ajuta cu una de peugeot
ceahlau
QUOTE(Aantonio @ 8 Dec 2010, 00:01)
Am pierdut clema care fixeaza becul H7 in far pentru modelul megane 2.1 fabricatie 2003. Are cineva ? Fieva mila!
*



eu am laguna II faruri cu xenon,daca clema ta este de la becul faza lunga si este la fel te pot ajuta eu,e nevoie de o poza totusi,poti face poza la celalalt far biggrin.gif sa stim exact ce iti trebue.
Aantonio
Multumesc tuturor ptr promptitudine. O sa incerc poate gasesc la un far spart pe undeva. Intretimp, poate cineva o are si mi-o trimite de sarbatori de la mosu' biggrin.gif
Iata poza cu clema buclucasa. Este cea cu sageata 4 care sustine becul si intra in locasurile alea. [attachmentid=1627678864]
Multumesc anticipat.
Aantonio
Am rezolvat. Gasit far spart la casco.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.