Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cutie viteze VW pentru berlina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bartenders
Vand cutie de viteze de VW/AUDI, planetare, suporti caroserie si cutie, tampoane, tija timonerie, cablu ambreiaj, volanta, disc, placa de presiune si rulment, electromotor, SUPORTI MOTOR si CAROSERIE+TAMPOANE(inclusiv suruburi, piulite, etc...TOT). Deasemenea mai am o chiulasa de 1.8 8v foarte comprimata si galeria de admisie pentru carburator, cu orice bloc complet de 1.8 sant aprox 90cp si fiabilitate de nemtzeasca!!!.

Toate piesele de mai sus sant facute special pentru a monta orice motor de vw/audi 4cilindri de la 1.5 8v la 2.0 16v(inclusiv G60 si cu putina imaginatie tdi-uri) pe dacia berlina/break/sport/papuc/salvare/dric.....etc.

Pretul pentru tot este de 900ron tel.0724.375.917


PS. astea sant piesele de pe dacia B 89 WRC.
bartenders
VW power
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
b34sbm
Salut. Avand in vedere ca in ziua de zi nimeni nu mai investeste in dacii eu sunt disponibil sati ofer 150 de lei pe ele!
bartenders
Salut, daca tu nu cunosti pe nimeni care e dispus sa faca ceva serios cu o dacie asta nu inseamna ca nimeni nu mai face dacii "rele".....cat despre pret.....cred ca nu ai habar cat sa muncit la ele.


Se mai adauga un radiator berlina cu termocupla modificat.
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
^^UP^^
bartenders
Sa-u vandut, se poate inchide topicul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.