Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] telescop fata Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
f0r3v3r
Vand telescop fata Laguna 2 {Piesa este nou cumparata de la Renault , cod reper 8200329942} Pt relatii tel 0741262690 . Pret este de 300 neg avand in vedere ca este original si in reprezetanta ajunge peste 550 ron
bogdan.stavar
mama....de unde veniti ma cu preturile astea aici ca ma disperati si eu vreau 2 amortizoare pe fata noi originale kyb cum vine echipata laguna dar tu imi dai pretul de reprezentanta?! pai frate o fi 500 in reprezentanta bucata da mai uitate pe site - uri gen ingaraje, frontal, si multe altele si vezi ca exact acelasi amortizor cod exact acelasi marca kyb este 240 nou. Cum ai vrea sa iti dau eu tie 300 cand nou pe site e 244 ron?! tu dai preturile de reprezentanta?! Nu ai vazut asa ceva...am si eu laguna mea pret nou a fost 35 mii o dau in 28 de mii clienti ceva?!

chiar daca o sa imi iau "warm" asta e dar ma dispera chestiile astea si preturile care le dati
f0r3v3r
Nu stiu ce ai patit de ai sarit asa . EXPLICATIE : Daca un amortizot aftermarket e 244 ron {nou} eu vand unu NOU {IN CUTIE} original facut in franta cu 300 Neg. daca ai fi un pic istet wacko.gif ai negocia si ai putea cumpara cu bani de pe unu aftermarket ..UNU ORIGINAL {mie imi suna bine }
bogdan.stavar
deci acel amortizor care ii zici tu after market e original renault kyb.....asta ca sa stii smile.gif si daca nu stii afla ca intre preturile de reprezentanta si preturile de furnizori piese exista foarte mare diferenta. cand vreodata in viata asta o sa iti dea cineva tie 300 sau si negociabil 250 pe un amortizor kyb cand acelasi amortizor e la furnizorii de piese 244. de ce sa iti dea ca te-ai tepuit tu si l-ai luat de la reprezentanta?!

un cauciuc la reprezentanta costa vreo 5 mil daca eu iau acelasi cauciuc de la piese auto la 4 mil inseamna ca e after market?! si ca tre sa il iau cu 5 de la reprezentanta?!


acel amortizor care zici tu ca e original e identic cu cel de pe ingaraje au acelasi cod si chiar si acelasi producator diferenta de pret o face doar faptul ca unul o vinde in reprezentanta. succes la vanzare dar daca il dai la banii aia iti mai dau si eu 200 ron bonus
f0r3v3r
Aha poate nu ma pricep eu la preturi ... Acum zi te-ar interesa ??? ce bani oferi ?
bogdan.stavar
pai cere si tu pretul real ca vezi bine cate oferte ai?! gandeste-te doar ca el costa intre 224 si 260 (cu garantie) nu mai baga in seama pretul de la reprezentanta ca e nesemnificativ.
PMG_tr
Salut, astept si eu un pret real, insa te rog vezi daca-mi poti afla de pe ce parte este, cel putin eu cand m schimbat mi-au spus cei de la ingaraj pe ce parte este, pt ca difera...nu se potrivesc de pe o parte pe cealalta;
p.s. subscriu cele spuse de colegul nostru legat de pret, iar daca zici ca este original, ar trebui sa fie KYB, iar daca este asta KYB sunt made in spain, nu france..
numai bine!
f0r3v3r
Ofera cineva 200 ron ? Asta e ultimul pret , maine poate aflu si de ce parte e sleep.gif {eu nu stiam ca difera radmasa.gif }
f0r3v3r
Azi am citit si eu pe el din curiozitate " E KYB MADE IN SPAIN " dupa reper mai este trecut un "B"..... (8200329942B) stie cineva ce insemna ?? , nu reusesc sa aflu de pe ce parte e ph34r.gif
bogdan.stavar
eu pot oferi 130 ron te ai convins acum cu piesele originale reno? smile.gif)
f0r3v3r
150 si batem palma biggrin.gif
bogdan.stavar
150 dar platesti transportul
f0r3v3r
NU . Sigur m-ai apare cineva sa cumpere la bani astia {mai astept blink.gif } . Daca te hotarasti imi spui
bogdan.stavar
si tu daca te hotarasti imi spui...mai astept smile.gif
f0r3v3r
Pt toata lumea cine ofera 150 RON e am lui cool.gif
bogdan.stavar
saptamana viitoare, miercuri, ajung in bc daca esti de acolo din cate cad, si iti pot oferi pe loc 130 ron. numai ca acest amortizor sa fie nou nout si marca kyb pe ulei, apropo nu exista dreapta sau stanga sunt la fel. daca te hotarasti pana atunci ma anunti
f0r3v3r
Nu te mai deranja sa ma cauti daca nu oferi 150 ron . {Cum am m-ai zis e nou in cutie si e KYB}


Up , cine da 150 ron e al lui. biggrin.gif
f0r3v3r
UP
f0r3v3r
Inca se vinde cu 150 ron
f0r3v3r
UP

25 Dec 2010, 18:22:
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.