Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope iarna Kleber - profil 7 mm
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
geo.meg
Se vand 2 anvelope de iarna marca Kleber (primul proprietar) cumparate in toamna lui 2005 .

Anvelopele nu au fost lovite , nu au fost vulcanizate (petice ) , au fost utilizate doar 3 ierni - sezonul rece (noiembrie -martie) , rulaj in jur de 4000 km , mai mult in afara Bucurestiului .

Dimensiunea anvelopei : 175/65 R14 82 T
Profil iarna : Krisalp HP
Marca : KLEBER
Tara de fabricatie : Anglia
Profil ramas : 7 mm


Pret vanzare (2 buc ) = 250 RON (pret negociabil )

Anvelopele se vand doar in Bucuresti si nu accept schimburi .

Anvelopele au fost curatate de pietricele si au fost spalate cu apa .


> Kleber Krisalp HP, anvelopa de iarna ce ofera performante bune la rularea pe sosele inghetate, acoperite cu zapada, polei sau mazga. Destinata autoturismelor urbane, compactelor si monovolumelor, le confera acestora o buna motricitate pe timp de iarna, distribuind egal greutatea pe pata de contact si aderand bine gratie sutelor de lamele din blocurile profilului. <
fordpower
As vrea sa vad si eu cauciucurile pe care le ai de vanzare (pozele nu spun prea multe...pt ca, gumele sunt unse cu ceva.....si nu imi dau seama cat sunt de uscate).
Lasa-mi un nr de telefon si zona in care trebuie sa vin pt a le vedea.
Multumesc.
geo.meg
Ma repet , anvelopele le-am curatat de pietre , cioburi si au fost spalate de noroi , praf ( praful imbatraneste cauciucul ) .

Au fost puse 3 ierni pe masina si in rest au stat in garaj .

Pozele nu au iesit prea de calitate deoarece nu am avut lumina naturala .


Pret nou : 220 ron
geo.meg

UP!

200 RON - 2 buc
geo.meg
S-au vandut .

Topicul se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.