Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pasta antigripanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
barzone
Vand pasta antigripanta, pentru suruburi,axe,etc., orice piesa care e in contact cu apa,noroiul,frigul.Este acea pasta care se gaseste pe suruburile de la etriere, bascule.Are in componenta Cupru si alte aliaje care ii permit sa ramana intacta in conditii de temperatura de la -30 la +1150 grade celsius si de umiditate.Este Made in Germania, calitate exceptionala.
Se prezinta la flacon de 250g, pret 7 lei/buc (la comenzi mai mari se fac reduceri)
barzonemail@yahoo.com
0727306453
merqry
Salut,

De unde esti si ce modalitati de livrare ai
barzone
Sunt din Mangalia, modalitatile sunt urmatoarele:
-prin posta romana cu plata in cont, ajunge taxa transport 3 lei
-prin posta romana cu plata ramburs taxa este de 7 lei
-prin fan curier taxa intre 15-25 lei depinde de modalitatea de plata
Din experienta cel mai ieftin ar fii achizitionarea a 2 cutii cu pretul de 16 lei cu tot cu taxe

P.S.
La cantitati mai mari se fac reduceri.
paul_p
Vreau si eu 2 cutii, eu sunt din Constanta.
Daca ai drum prin Constanta si poti sa le aduci cu tine, da-mi un semn.
barzone
Vin joi in constanta( lucrez la marina militara). Problema e ca o sa vin cu autobuzul de naveta si putem sa ne intalnim doar la poarta 1, sau poate ai pe cineva care lucreaza in port.Putem sa vb la tel sau mess
0727306453
barzonemail@yahoo.com

15 Dec 2010, 09:10:
Pentru cei care mi-au trimis PM, imi pare rau dar nu pot sa va raspund pe PM( nu am destule posturi) dar v-am raspuns pe yahoo si voi puteti sa imi trimiteti datele pe PM in continuare, multumesc.
sorin1983
vreau si eu 2 cutii la 16 lei smile.gif iti las adresa pe mail sau pe pm?
barzone
Poti sa trimiti cum vrei, dar oferta aceasta este valabila cu plata in cont, deci trebuie sa iti trimit contul in care sa virezi banii, iar dupa ce faci dovada achitarii le pun si eu la posta.Putem sa vorbim pe mess
barzonemail@yahoo.com
aluibasarabeanu
Mai pune doua cutii pentru cand vii maine in Constanta.Ti-am memorat nr si te sun sa ne intalnim.
sorin1983
nu sunt hotarat inca, ma mai gandesc.
barzone
QUOTE(aluibasarabeanu @ 15 Dec 2010, 10:45)
Mai pune doua cutii pentru cand vii maine in Constanta.Ti-am memorat nr si te sun sa ne intalnim.
*


Ok, problema e ca eu tin telefonul inchis la munca( norme de securitate, deh)
Asa ca putem doar sa ne intalnim doar la 14:30 la poarta 1( vraja marii)
aluibasarabeanu

Este perfect.Te sun la 14.15.
99AIM
Vreau si eu o cutie,sunt din C-ta dar pb este ca mai devreme de 15.30 nu pot ajunge la Poarta 1,daca se ofera cineva din C-ta sa ia o cutie si pt. mine si ne intalnim seara sa o iau ...multumesc de pe acum.
barzone
QUOTE(aluibasarabeanu @ 15 Dec 2010, 11:03)
Este perfect.Te sun la 14.15.
*


E perfect, poate poti sa il ajuti si pe colegul "RamboX"
aluibasarabeanu
Nici o problema iau eu si pentru colegu.
barzone
Deci au mai ramas si oameni cumsecade in Romania asta plina de.........
bravo
99AIM
QUOTE(aluibasarabeanu @ 15 Dec 2010, 13:10)
Nici o problema iau eu si pentru colegu.
*


Lasa-mi tel tau pe privat si vin eu maine seara in zona unde stai sa iau cutia.
barzone
Rezolvate toate comenzile, multumesc tuturor.
barzone
Azi au plecat coletele.Se mai poate folosi la injectoare si la suruburile de chiuloasa( dupa cum am aflat si eu azi)
barzone
In perioada sarbatorilor, nu mai am timp de trimis colete( scuze), dar revenim dupa (doritorii ma pot contacta).Multumesc tuturor colaboratorilor si urez SARBATORI FERICITE tuturor.
barzone
Pe 3-4 ianuarie ajung la Sinaia, asa ca ai scapat de posta.Aviz amatorilor,trec prin Bucuresti.
Albert Einstein
Salut, daca treci pe 3 ianuarie prin Bucuresti iau si eu 4 cutii...
barzone
Trec prin bucuresti pe 3 ian. Suna-ma 0727306453

2 Jan 2011, 10:27:
De fapt trec pe 3 sau pe 4 ianuarie prin buc.( nu stiu inca sigur) Doritorii ma pot contacta la tel sau pe mail pana maine cel tarziu
barzonemail@yahoo.com
barzone
Din pacate nu mai ajung la munte, deci implicit nu mai trec prin bucuresti.Ramane tot varianta prin posta.
barzone
Ultimele 11 cuti, primul venit, primul servit.
barzone
Au mai plecat 4 cutii spre bucuresti azi, au ramas 7 bucati( ultimele)
Albert Einstein
Vreau si eu 4 cutii, te rog transmite-mi mesaj privat cu datele (cont, banca).
Multumesc
barzone
Mai sunt doar 4 cutii, ultimele.
Albert Einstein
Am primit datele, maine dupa masa fac plata. Te rog sa rezervi cele 4 cutii ale mele.
Multumesc
barzone
Atunci cele 4 cutii sunt rezervate, pana maine.

12 Jan 2011, 08:48:
Momentan stoc 0, urmatorul transport din 20 ianuarie( doar 15 flacoane).Doritorii se pot inscrie de pe acum, primul venit, primul servit.
fara roti
2 la bucuresti te rog....am vazut cand....asa ca...astept..ms
barzone
Ai vazut ca nu mai am momentan?Daca astepti pana pe 20 ian, te trec pe lista.
sandy461229
Doresc si eu 1 cutie, tot la Bucuresti...trece-ma pe lista
Daca nu ai drum prin Bucuresti comunica-mi te rog nr. contului bancar ca sa-ti trimit banii
barzone
Lista va fii vizibila in topic, adica fiecare dupa cum posteaza.Momentan nu cred ca o sa mai am drum prin bucuresti prea curand.Banii o sa ii depui atunci, sau daca vrei acum nu ma deranjeaza, spui si iti trimit contul pe PM.
Albert Einstein
Am trimis si adresa de livrare pe pm, multumesc anticipat. up.gif
barzone
Livrata si ultima comanda, deci stoc ''zero''Multumesc tuturor colaboratorilor , si astept urmatorul transport.Sanatate tuturor
bashtalu
am ridicat coletul de la posta

multumesc

dragos
barzone
Cu placere, lista ramane deschisa.
Albert Einstein
Am primit coletul, multumesc worship.gif
barzone
Azi am actualizat stocul( doar 15 bucati), cei care doresc pot trimite datele pe PM.Prin posta romana sunt 2 modalitati de expediere:
-cu plata ramburs, taxele postale ajung 6,8 lei;
-cu plata in avans in cont, taxele postale ajung 3 lei
Datorita numeroaselor solicitari, primul venit, primul servit.Maine dupa amiaza pun la piosta coletele.

P.S. Datorita majorari taxelor vamale a crescut pretul, iar singurul adaos al meu este 0,5 lei( contravaloare coala alba pentru impachetare colet)
fara roti
maine pun in cont banii...pt 2 tuburi +transport 20ron?..adresa o trimit pe pm
barzone
Ai contul meu?Daca nu, ti-l trimit.
Dupa cum am spus mai sus, eu nu castig absolut nimic( dar trebuie sa onorez toate comenzile)
Pentru 2 tuburi+ taxe= 18 lei
fara roti
am contul..ms
dan_mar
Da-mi si mie pe PM contul tau, vreau si eu 2 tuburi cu plata in avans.
Mersi.
wheelman2011
salut, vreau si eu un flacon asa ca da-mi si mie pe PM datele contului si pretul exact pentru un flacon. merci.
barzone
Mai am doar 5 cutii, cei de pe lista mai au timp pana duminica seara sa confirme comenzile, in caz contrar luni la prima ora vor fi date( sunt destui care asteapta).Urmatorul transport pe 26 ianuarie, dar va creste pretul( din pacate).
fara roti
am ridicat coletul...excelent!!!
barzone
CU PLACERE
Un nou lot disponibil, 50 bucati.Ca sa nu mai creasca pretul am comandat mai mult.DECI LA ACELASI PRET: 7 LEI/ buc.
Aceleasi modalitati de trimis:
-cu posta romana, cu plata ramburs 7lei taxele;
-plata in cont bancar 3lei taxele;
-curier 20 lei taxele
barzone
Vand pasta antigripanta, pentru suruburi,axe,etc., orice piesa care e in contact cu apa,noroiul,frigul.Este acea pasta care se gaseste pe suruburile de la etriere, bascule.Are in componenta Cupru si alte aliaje care ii permit sa ramana intacta in conditii de temperatura de la -30 la +1150 grade celsius si de umiditate.Este Made in Germania, calitate exceptionala.
Se prezinta la flacon de 250g, pret 7 lei/buc (la comenzi mai mari se fac reduceri)
barzonemail@yahoo.com
0727306453
barzone
Anunt valabil
barzone
Vand pasta antigripanta, pentru suruburi,axe,etc., orice piesa care e in contact cu apa,noroiul,frigul.Este acea pasta care se gaseste pe suruburile de la etriere, bascule.Are in componenta Cupru si alte aliaje care ii permit sa ramana intacta in conditii de temperatura de la -30 la +1150 grade celsius si de umiditate.Este Made in Germania, calitate exceptionala.
Se prezinta la flacon de 250g, pret 7 lei/buc (la comenzi mai mari se fac reduceri)
barzonemail@yahoo.com
0727306453
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.