Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan 1,6 8V - 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ulysse
Vand Dacia Logan, echipare Laureate, 1600cmc, benzina, productie aprilie 2006.Dotari : aer conditionat, inchidere centralizata, 2 airbag-uri, computer de bord, geamuri electrice fata, servodirectie, oglinzi electrice incalzite, proiectoare ceata, cotiera culisanta, scaun sofer reglabil pe inaltime, cd player +mp3, alarma cu senzor de soc, ridicare geamuri la armare, deschidere portbagaj din telecomanda.
Masina este foarte bine intretinuta, are 68500 km si este cu reviziile la zi, inclusiv carte service.
Am uitat : culoare verde -cameleon, bare si oglinzi vopsite.
Distributia schimbata la 59.000 km
Nu are absolut nici o problema.
Pret : 4000E
andr3i84
Asteptam poze smile.gif
yceboi
sal unde se poate vedea,santeti propin acte?
Ulysse
sal unde se poate vedea,santeti propin acte?

salutare, masina se poate vedea in bucuresti; da sunt primul proprietar. Am ajuns de cateva zile foarte tarziu si nu am putut fotografia masina la lumina zilei.
tel : 0744.433972
hora
Schimb cu Opel Corsa C 2006 1.3 cdti?
dsn2001
Salut,

ma intereseaza daca dai si cauciucuri de iarna, si ce probleme cunoscute nerezolvate/rezolvate are.

Nu pot trimite mesaj privat, da-mi te rog un mail la: sticlaruxxx@yahoo.com.

Merci !
Ulysse
Buna seara,
Revin cu poze
Ulysse
up
Ulysse
Buna seara,

Multumesc pentru pm, dar nu am destule postari si nu pot raspunde tot pe privat. Referitor la pret, pentru cine doar intreaba, este 4000 Euro, iar pentru cei cu adevarat interesati, pretul este negociabil.
Doritorii ma pot contacta pe forum sau la tel 0744.433972 Cristian Eftimie.

Cu stima
Ulysse
up. anunt inca valabil.
Ulysse
Din cauza sarbatorilor nu am mai intrat pe forum: oricum, anuntul nu mai e de actualitate.
Rog moderatorii sa inchida. Masina s-a vandut ; felicitari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.