Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Kubera
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
salamandra2222
Vand janta aliaj renault megane cu tot cu cauciuc Continental premium contact DOT 08 janta este originala model Kubera este atinsa putin pe exterior nu a fost stramba nu a fost roluita sau alte manevre de resuscitare, pretul impreuna este de 160 de lei, este putin dar nu mai am ce face cu ele am vandut masina, mai am urmatoarele capac de protectie prezoane(se da cu janta) pentru modelul Kubera oglinda manuala megane( cu tot cu geam) stanga la 60 de lei, difuzoare fata originale se dau cu proba la 60 de lei. Va multumesc
j.d
La partea "difuzoarele fata" intra si tweeterele?
salamandra2222
nu, au ramas pe masina doar difuzoarele, am bagat altele si in momentul cand am vandut-o nu le-am mai pus la loc. Am sa revin cu poze si cu cauciucul si cu difuzoarele( pentru cei interesati)

18 Dec 2010, 09:10:
UP
salamandra2222
Up.
mibuletz
ti-am pus o intrebare pe pm dar se pare ca nu a ajuns, care este ultimu pret si unde se pot vedea?(cauciucul si janta)
salamandra2222
tocmai ce am vazut cred ca a ajuns la tine 140 lei in cartierul militari.
mibuletz
ok, eu deocamdata sunt plecat din Bucuresti joi sau vineri ma intorc, lasa un numar de telefon pe privat sa te pot contacta cand ajung si daca arata ok si cauciucu le cumpar cu siguranta
salamandra2222
Si mai adaugam poze cu difuzoarele de megane- 60lei, si doua difuzoare de logan Blaupunkt-40 lei, adaptate pentru megane, doua difuzoare Pioneer-70 lei+ mastile din fata,masca de difuzor Blaupunkt-15 lei,( doua bucati), masca difuzor logan-15 lei, carcasa difuzor logan-25 lei(doua bucati).
Andrei cel suparat
Iau eu janta daca mai e disponibila sau daca nu e rezervata ! Da-mi un bip, te rog, la 0734 010 664 si te sun sa stabilim detaliile !
salamandra2222
Poze cu anvelopa si janta.
mibuletz
cumpar sigur cel tarziu vineri cauciucul si janta asa ca te rog sa-mi confirmi daca le pastrezi pana atunci, multumesc anticipat
salamandra2222
UP. Da o pastrez.
salamandra2222
Up.


24 Dec 2010, 15:20:
Up.

24 Dec 2010, 21:34:
Dat fiind faptul ca ne aflam in ziua de vineri respectiv 24. dec. 2010 si colegu Mibuletz nu a avut amabilitatea sa lase un mesaj sau sa dea un bip si il sunam eu, sa imi spuna sa nu mai pastrez janta pentru ca nu este interesat, tin sa ii multumesc de seriozitatea de care a dat dovada si Craciun fericit moderatorilor si tuturor userilor acestor forumuri Reno si Dacia.
mibuletz
Din pacate cum am spus si in posturile anterioare sunt plecat din Bucuresti si nu am reusit sa ajung, acces la internet am doar seara asa ca scuzele mele daca te-am incurcat cu ceva.
salamandra2222
Ok, nu e nici o problema.
sushi
Buna seara.
Sunt eu interesat de janta.
Problema e ca eu sunt din Brasov. Se poate cu un curier?
Multumesc.
salamandra2222
Sushi, ai pm.
sushi
Buna ziua.
Nu am primit niciun pm.
Se poate, va rog, pe mail? pascal_florin@yahoo.com

Multumesc.
salamandra2222
Sushi am trimis mail.
salamandra2222
Janta si anvelopa s-au vandut, restul sunt valabile si negociabile.
salamandra2222
Up.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.