Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DVD Auto Multimedia 2DIN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedilegal
Toate DVD-urile pe care le vand eu sunt noi la cutie. Le probez sa mearga in parametri normali inainte de a le vinde, insa nu le desfac de tot. tongue.gif
Am nevoie de un telefon asa ca voi accepta si schimburi cu un telefon de maxim 250RON si diferenta pana la suma DVD-ului. biggrin.gif

DVD-ul este dublu DIN (marca SHARK), are ecranul de 6.5inch, tot sistemul TV este integrat asa ca tot ce aveti nevoie pentru receptia TV este antena masinii (cred ca merge si antena pentru radio). Are o rezolutie foarte mare de 960x234 pixeli. Are 4 canale a cate 50w bucata (total 200w). Are USB mini plus slot pentru card SD. Are radio cu frecventa europeana/americana, citeste DVD/VCD/CD/MP3/MP4 DIVX cat si imagini JPEG. Are de asemenea foarte multe iesiri, subwoofer,rear camera, s.a.m.d. Mai are Bluetooth pentru convorbiri si suport pentru GPS.

As fi vrut sa-mi pun unul pe un BMW 316i dar mi-au cerut mult sa-mi schimbe aerul sa fac loc 2DIN asa ca am renuntat la idee. dry.gif Daca i s-ar pune GPS-ul ar fi un DVD full. smile.gif
Mai am de vanzare un DVD auto BOSS 7inch (Boss BV9990) pus de proba dar l-am lasat de cateva zile in masina (se vinde la mana a doua). Fiecare DVD este la 800RON, fac combinatia cu telefonul la oricare din ele).


Accept ofertele voastre. Puneti modelul si anul masinii daca aveti intrebari referitor la montaj.
Multumesc!
800RON 6,5inch TV BLUETOOTH USB MMC RADIO TOUCH SCREEN (GPS optional)
800RON 7inch (Boss BV9990)
grosu.iulian
salut.ceva pentru megane 2 ai?
merqry
Daca scoti casetofonul si spatiul de dedesupt la megane 2 s-ar putea sa intre ....Ce dimensiuni are?
speedilegal
Salut,
Nu am DVD-uri dedicate pentru ca sunt prea scumpe. Pe Megane 2 sunt DVD-uri dedicate 2DIN, ar trebui sa mearga si al meu 2DIN dar si cel 1DIN daca ii pui o rama speciala.
Ce an e meganul si ai tuner list sau altceva in momentul de fatza?

18 Dec 2010, 21:54:
Da merqry.
Si daca nu vrei sa scoti spatiul pentru obiecte merge DVD-ul boss. DVD-ul are marimea oricarui player auto.
bogdan.stavar
salut mi-ar place dvd eu am o laguna2 dar si cred ca am suficient loc singura problema este comanda volan si display daca ai si un adaptor pentru asa ceva ti-l cumpar numai bine
speedilegal
Referitor la aceasta laguna 2.
Am avut DVD-uri 1DIN care stiu ca nu erau compatibile cu comenzile pe volan. La DVD-urile 2DIN vad ca scrie in manual "Support the external steering wheel control".
Nu ma pricep la comenzile de pe volan si nu vreau sa-mi dau cu parerea, asa ca te las pe tine sa tragi o concluzie referitor la ce scrie in manual.
Nu am adaptoare.

mai adaug ca DVD-ul are si AUX si cam tot ce este pe piata, avand ca exceptie GPS-ul ce poate fi montat pe viitor.
speedilegal
Up!:)
speedilegal
Sus!
daniM
La o Skoda Octavia 2 s-ar potrivi?
speedilegal
Daca are bord ca Fabia da. Fa o poza cu bordul pe care-l ai ca nu cunosc Octavia.
daniM
asa
speedilegal
Nu stiu sigur. Ma uit maine si va spun cu exactitate. In cel mai rau caz va fi nevoie de o sina.

Verifica maine topicul dupa ora 2. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.