Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuca + Manson schimbator Logan pe DSN
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Imbunatatiri - Dacia SuperNova
Dr.Danny
Sper ca este bine postat. Din punctul meu de vedere este o imbunatatire.
Exista compatibilitate intre nuca + mansonul schimbatorului de la Logan si DSN? Mai trebuie lucrat in plus altceva decat simpla montare ca la cele de DSN? Daca exista aceasta compatibilitate, as dori daca se poate sa-mi spuneti si la ce pret se cumpara asa ceva, iar daca are cineva deja montat, o poza ar prinde foarte bine. Multumesc.
Maskatu
Imbunatatire in ce sens? "Nuca" de la logan e de 2 feluri. Aia care seamana cu cea de la super nova si aia groasa si umflata facuta din spuma de termopan. Cea din urma nu are rost sa o pui, si aia ca de super nova nu prea vad de ce ai pune-o ca doar e cam acelasi lucru....

Relu_GTT
prima de la logan e ca cea de Slz si e foarte proasta si urata, iar a doua e aproape identica cu cea de la SN
Maskatu
Inseamna ca asta
user posted image

este la modelul de baza, cel mai ieftin.
Dr.Danny
Scuzele mele atunci. Daca nu este cu suparare, rog pe cineva sa mute topicul la sectiunea corespunzatoare. Maciulia de la DSN mea e rupta de la baza si nu am putut vedea daca sunt identice. Sa inteleg ca merge pusa orice maciulie de Logan (daca e sa cumpar, sa cumpar ceva mai nou)? Si mansonul pot sa iau orice model?
La asa ceva ma gandeam.user posted image
Relu_GTT
puteai sa specifici ca vrei sa o schimbi de nevoie nu doar pt a incerca face o imbunatatire
Maskatu
Aia cu gri sus e vreo 40-50 de lei prin targ si chipurile ar fi cu piele ecologica (miram-as). Eu iti sugerez sa iei de pe alta super nova una sh si termini povestea.

spor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.