Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema CD Player sony gt-620u
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
VS-02-ZCK
il am cam de un an jum nu am avut nici o problema cu el pana acu. totul a inceput acu vro 3 sapt cand am plecat la sc a functionat perfect pana acolo dar dupa ore cand sa plec nu sa mai aprins pana seara si-a revenit dar de atunci nu imi mai gaseste nici un post de radio nu scoate nici un sunet sad.gif . asta ii singura problema . pe stick functioneaza perfect . ma poate ajuta cnv cu un sfat?
adaniel69
sfat: incearca sa scoti o borna de la baterie, astepti un timp si o pui la loc! daca nu merge, i-o fi picat modulul radio! daca spui ca merge perfect pe stick... ma gandeam sa nu ai vreun scurt pe la vreun difuzor... sau daca are vreun buton de reset prin spatele fetei, foloseste-l!

verifica la antena! eventual baga un fir mai lung in loc de antena!
VS-02-ZCK
am dat restart . am verificat mufa de la antena degeaba. cum sa cada modul radio? nush cred ca dupa sarbatori il duc la garantie:( de si nu is prea sigur daca ii bine sa il trimit

23 Dec 2010, 21:07:
alte sfaturi?

24 Dec 2010, 16:30:
nu ma poate ajuta nimeni?sad.gif
sobolan
daca-i facut sub licenta in china sau ungaria...arunca-l.... radmasa.gif ...un sony adevarat e facut in japan... wink.gif...ce ajunge la noi e gunoi !
VS-02-ZCK
sincer sa fiu nush unde e facut . l-am luat de la domo... nush ce sa zic... am dat aproape 7 mil....:(nu mai stiu exact

25 Dec 2010, 17:11:
.....
adaniel69
vezi ca garantia nu ti-o acorda decat dacal-ai montat la service sau daca ai stampila de la service pe certificatul de garantie(daca stii pe cineva sa iti puna)!
sobolan
astaaaaa....se poate rezolva wink.gif la un service...
VS-02-ZCK
problema inca nu ii rezolvata nu am avut timp sa ma duc pe la domo sa vb cu baietii de acolo totusi sper sa nu fie cv grav ca sa il trimit pe garantie pt ca am cv experiente neplacute cand am mai trimis ...
VS-02-ZCK
problema rezolvata pe garantie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.