Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] ac si mp3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sushi
Buna seara.
M-ar interesa 2 lucruri pentru noua mea masina smile.gif :

1. Trecerea de la ac manual la ac automat pentru un megane 2.2 hatchback. Sunt interesat de o oferta completa pentru tot ce inseamna acest mic pitic de-al meu. Eventual, daca este cazul, pot oferi ce se inlocuieste de la mine (bineinteles, plus diferenta) pentru ac-ul nou.
PS: se justifica trecerea sau sa beau o bere rece si imi trece?

2. MP3. Am un cd player normal, as vrea unul cu mp3. Il ofer pe cel de pe masina, plus diferenta, pentru cel nou.
PS: merge si un Cabasse smile.gif

Multumesc.
Cabasse_tronic
daca ai bani de aruncat pe clima se merita (e si destul de munca) daca nu ai de aruncat bani si nu ai chef de munca.. bea o bere rece tongue.gif
sobolan
mai bine ai lasa-o asa sau o dai si iei alta cu clima...iesi mai ieftin asa wink.gif ...ia-o ca pe un UP !
daca vrei un mp3 PM-me !!!
sushi
Din pacate, nu pot sa pm-uiesc... is nou pe aceste meleaguri.
Se poate un mail la pascal_florin@yahoo.com?

28 Dec 2010, 15:53:
anunt valabil.
sushi
anunt valabil.
jordi
Dincolo de bani care nu sunt putini ( compresor, bloc comanda, senzori, ventilatoare de mixare, etc. ) s-ar putea ca la final sa nu ai multumirea pe care o astepti. Eu am ac si nu mi-as monta eu clima. As prefera sa o dau si sa iau alta cu clima, navi, etc. Mai bine bea o bere rece................ Ia-o ca pe un up de la mine. Bafta!
DanCVA
Inainte de a te hotari la clima sau bere rece, baga un ochi aici: http://www.reno.ro/AC-clima-si-oglinzi-ele...ce-t179200.html
mariusd4
Salut, am eu un Mp3 daca te intereseaza lasa-mi un mail la mariusd444@yahoo.com

http://www.reno.ro/-VAND-MP3-Player-Blaupu...ge-t201419.html
sushi
Pentru DanCVA: mersi de link, citisem thread-ul acela... nu mi se pare mult 600-700 lei pt. hardware si in plus ceva pentru manopera sa imi omor piticii. Pe de alta parte, la citeva zile de alergat cu masina, parca incep sa realizez ca si acel ac manual isi face treaba.

Daca apare vreo oferta, voi decide pe moment ce si cum... fiind berbec de meserie, la mine treburile asa se desfasoara.

Pentru mp3: ma intereseaza exclusiv sistemele originale Renault... fie cd player-ul normal cu mp3, fie sistemul de top Cabasse.

Nu sunt un audiofil cu acte in regula, dar imi este mai simplu sa infig un cd cu mp3-uri si sa cinte pina n-o mai putea.

31 Dec 2010, 15:20:
anunt valabil.

1 Jan 2011, 00:44:
anunt valabil.
La Multi Ani tuturor! Sa ne fie mai bine anul asta!
sushi
anunt valabil.
sushi
anunt valabil.

4 Jan 2011, 16:07:
anunt valabil.
sushi
anunt valabil.
sushi
anunt valabil.

Am primit un pm pentru vinzarea cd player-ului meu. Din pacate, nu pot da reply la pm: eu nu vind playerul meu... ma intereseaza doar un upgrade.
sushi
anunt valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.