Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] bara,faruri, radiatoare Megane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
florin_goanta
Cumpar:

Radiator apa
Radiator AC
Bara fata
Armatura
Bara matalica (dintre cele doua faruri care uneste farurile)
Claxon
Aripa dreapta
Ochelar far
Suport far
Faruri (cu lupa)
Bacu
scuze, nu am fost atent.
florin_goanta
Oferte?
cosmaflorian
iti ofer o bara fata cu toate plasticele incluse, adica toate grilele si bandouri. bara este usor crapata pe dedesubt cca 5 cm, dar se poate lipi fara probleme. un tinichigiu bun si e ca noua. am aschimbat-o pe casco dupa ce am lovit un caine. stii doar ca una noua e peste 1500 lei. ti-o dau cu 500 lei! culoare gri platine
daca te intereseaza fac si poze in detaliu cu crapatura. in rest bara e perfecta, nu are nici o clema de prindere rupta sau alte defecte. ma poti contacta pe mess id: cosmaflorian sau tel 0769288890
florin_goanta
QUOTE(cosmaflorian @ 2 Jan 2011, 15:12)
iti ofer o bara fata cu toate plasticele incluse, adica toate grilele si bandouri. bara este usor crapata pe dedesubt cca 5 cm, dar se poate lipi fara probleme. un tinichigiu bun si e ca noua. am aschimbat-o pe casco dupa ce am lovit un caine. stii doar ca una noua e peste 1500 lei. ti-o dau cu 500 lei! culoare gri platine
daca te intereseaza fac si poze in detaliu cu crapatura. in rest bara e perfecta, nu are nici o clema de prindere rupta sau alte defecte. ma poti contacta pe mess id: cosmaflorian sau tel 0769288890
*



Multumesc, am gasit niste oferte mai bune pentru bara la 380 lei are o mica gaura in partea de jos, 500 lei zgariata rau sau 800 lei putin zgariata. As lua in considerare varianta ta daca ar avea un pret foarte mic.
Multumesc oricum pentru oferta.
Low Profile
Buna!Pentru piese YM paul_hunedoara sa vorbim.Am cateva repere din ce cauti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.