Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Laguna 2 Estate, 1.8i 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
titilagunistu'
inmatriculata de mine in 12 10 2009,fabricatie 2002, in stare foarte buna tehnic si optic. distributie shimbata, placute , filtre si ulei , 2 randuri cauciucuri, baterie noua.

are ca optiuni,ABS,oglinzi electrice, aer conditionat, tapiterie piele, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt, xenon, pilot automat, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, oglinzi heliomate electrice,lumini podea si usi, sinteza vocala,spalator faruri,dublu climatronic,senzori presiune roti , 4 geamuri electrice cu impuls(se inchid din telecomanda) keyless entry, dechidere separata a geamului de la haion,perdelute,si suporti pt portbagaj. vand masina pt a-mi lua una mai mica , sunt interesat de variante doar cu renault twingo.

pret 4700 euro, usor negociabil

telefon 0763331733
0720340450
megane_brotac
pilotul este la ora de somn ? radmasa.gif
titilagunistu'
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=582...=cruise+control

http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=161956&hl=

cu siguranta ai fi lasat o alta impresie daca doar intrebai. stiu ca forumul are multe pagini, dar cititul nu a facut rau nimanui. bafta
titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
Cabasse_tronic
piele? unde e pielea? poate partial piele...
Simy
Cabasse_tronic eu zic ca e piele in combinatie cu piele intoarsa;)
Cabasse_tronic
vezi sa nu fie... partial piele
titilagunistu'
cabasse are perfecta dreptate, masina are piele doar pe marginea sacaunelor,din graba probabil am scris asa. in orice caz nu am avut intentia sa induc pe cineva in eroare.
titilagunistu'
up
Simy
unde are butonul de la esp?
nu-l vad in partea stanga langa butonul de la cruise control
kalyyyyyy
desi ai zis ca faci schimb doar cu twingo, iti propun un schimb cu masina mea:clio3, 2usi, 1.5 dci, 60km,ac manual, abs,mp3,geamuri electrice,6 airbaguri.
titilagunistu'
simy, din pacate la aceasta masina esp-ul nu se poate decupla, iar din cauza asta am si avut cateva probleme pe noroi. nu stiu daca e normal sau nu , dar asa este
masina.
kalyyyyyy, multumesc de oferta dar am nevoie si de o diferentya de bani .
titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
jhonp
Sigur are ESP? Cum ai determinat? Intreb pt. ca sunt interesat si aici link s-a concluzionat (poate in mod gresit) ca Renault nu a fabricat Megane-uri cu ESP nedecuplabil

Ai adus-o personal de afara? A suferit vreun accident?
titilagunistu'
jhonp, am ajuns la concluzia ca are esp , pt ca in momentul in care e alunecos pe jos, de abia pleaca de pe loc si se aprinde un bec portocaliu in bord.poate ma insel, dar la cealalta laguna , care are buton de decuplare, la fel se intampla.numai bine

masina nu are nici un accident si asa cum am mai spus ,eu sunt cel care a imatriculat-o in romania,deci sunt primul proprietar.
titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
jordi
cred ca ar trebui sa lamuresti problema cu esp, cruise control si semipiele............cu 3 necunoscute este cam greu sa creada cineva ca nu vrei sa induci in eroare. ...la care mai putem adauga oglinzi electrice, care nu se confunda cu oglinzi incalzite ci trebuie sa fie cu rabatare electrica. Modifica anuntul, dupa care spor la vanzare!
titilagunistu'
credeam ca am lamurit lucrurile in posturile de mai sus, dar pentru mai multa claritate , ma voi repeta. masina are pilot automat , activat de catre mine, are esp, chiar daca nu exista butonul in bord, probabil ca a fost scos de cineva, eu asa am cumparat-o, iar oglinzile sunt incalzite , reglabile si rabatabile electric. era sa uit de piele, masina are piele decat pe marginea scaunelor.
titilagunistu'
up
titilagunistu'
se poate inchide. vandut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.