Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] gps evolio e100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
iuliusss
vand gps-ul impreuna cu un dvd ce contine igo8 cu hartile din octombrie 2010, trebuie copiat pe un card de 2 gb.
functioneaza cum se vede in poza.
ali.iuli@yahoo.com
Iulikk
Salut! Cum se vede in poza? Adica... eu nu inteleg nimic. Ce functioneaza la el si ce nu functioneaza? Daca vrei sa vinzi ceva... pune toate detaliile ca sa stie omul pe ce da banii.
ionutz_vly
DA-MI UN P.M CU TOT CE TREBUIE FACUT PENTRU EL SI IN IAU EU IMEDIAT.NUMAI SA DETALIEZI UN PIC
iuliusss
gps-ul functioneaza , dar trebuie urmati pasii astia cum sunt in poza:
my device/sdmmc disck/igo.exe.
fara card apare eroarea main application not found! introducand cardul apare ca un windows si poti da dublu clic pana ajungi la igo si ruleaza

gps-ul NU vine insotit cu incarcator, suport parbriz, card.

scuzati dar nu stiu de ce nu pot sa va raspund la pm-uri!
Racky
Daca nu are probleme cu receptia satelitilor ti-l cumpar eu. Vine cu bateria lui macar nu ? Daca totul e ok, intra te rog pe messenger sa stabilim exact cum facem cu livrarea.
iuliusss
Racky- maine o sa-l testez si o sa va spun cat tine bateria si daca este totul in regula cu satelitii.

eu am um myguide 3100 pe care il folosesc, cu asta nu am mers niciodata, l-am testat doar in casa si nu am sateliti.

gabize
Ai PM si mail de la mine.
Racky
Ok. Astept maine un semn.

P.S. Incarcatorul are mufa mini-usb ?
iuliusss
offf sa nu va suparati primul a fost "gabizegrean" apoi "Racky"


maine va anunt
gabize
Raman interesat, astept detaliile.
iuliusss
am testat azi gps-ul si in primele 3-4 minute mai pirdea sateliti dar apoi nu au mai fost probleme, bateria a tinut 2 ore si 30 min. (cu masina in miscare 1.30 si 1 ora stationata.)
gabize
Aveti PM de la mine
renault_estate
http://www.daciaclub.ro/gps-evolio-e100-t193114.html
iuliusss
da, stie situatia. chiar este functional si fara probleme.

vandut, calatorii placute.
gabize
Merci renault_estate. Am citit si eu zilele trecute, era firesc sa verific istoricul vanzatorului, care de altfel nu a ascuns problema. Deci, spun eu, vanzatorul e onest.
Confirm sau infirm cele spuse acum dupa primirea coletului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.