Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] dacia sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
HUMMER H1
cumpar dacia sport si anume mar interesa doar caroseria fara motor , cutie viteze ,scaune ,bord si alte dotari (imbunatatiri) doar caroseria cu geamurile si intro stare cat de cat buna si documente in regula
HUMMER H1
up
HUMMER H1
up
stefanNar
Salut! Eu caut o Dacie Sport. Din pacate nu am gasit pina acum ce imi doresc , insa pot sa iti ofer nr cuiva de pitesti care are o Dacie Sport functionala un pic cam ruginita.Mie nu mi-a placut ca e cam mult de munca la ea. Daca esti interesat : 0723916446 dl Marian.
Am si poze ( ce mi-a trimis mie), daca le vrei , sa imi spui email.
HUMMER H1
sunt interesat smile.gif

eddflorentin yahoo.com
HUMMER H1
up.gif
HUMMER H1
up
HUMMER H1
up.gif
HUMMER H1
up
STORMTROOPER
Vezi anuntul asta, poate te intereseaza:
http://forum.4tuning.ro/493-masini-dacia-v...ort-urgent.html
HUMMER H1
ms smile.gif
HUMMER H1
am vb cu detinatorul masini am fost am vazuto si parerea mea e ca e cam prea luata de rugina pt 1800 roni cat cere pe ea + ca nu sunt lamurit cu actele ei, ea fiind imatriculata in Brasov iar detinatorul e din Focsani
astept raspuns de la el sa vad ce spune sad.gif
HUMMER H1
inca mai caut up.gif
HUMMER H1
caut poate sa fie si asa [attachmentid=1627709703]
ionutzuu
Salut! Vezi ca este in parcarea Kauflandului din micro 21 o sportiva , sta cam de mult pe tusa, poate dai de proprietar si ii faci o oferta biggrin.gif . Atasez si o poza cu Dacia respectiva.
HUMMER H1
biggrin.gif ms mult maine ma duc sa vad ce e cu ea
sspoitoru
uite inca una, am inteles ca ar mai fi de vanzare inca...
a si interiorul e intr-o stare super si nu am mai vazut nicio dacie asa de curata inauntru..


[attachmentid=1627711893] [attachmentid=1627711894] [attachmentid=1627711895] [attachmentid=1627711896] [attachmentid=1627711899] [attachmentid=1627711898] [attachmentid=1627711902]
ionutzuu
QUOTE(HUMMER H1 @ 7 Apr 2011, 21:53)
biggrin.gif ms mult maine ma duc sa vad ce e cu ea
*


te-am vazut ieri la sportiva aia de la kaufland, ai rezolvat ceva?
HUMMER H1
da am vorbit cuproprietara si a ramas sama sune dupa ce vb si cu fecioru ei care e pe la bucuresti sa sami spuna un pret sa faca si actele de succesiune ca a fost a sotului ei care a decedat astept raspuns acum smile.gif
am mai fost si la braila si am mai vazut doua una crem dar terminata de tot si una dezechipata dar si acolo sa vad ce raspuns primesc smile.gif
sunt datot de cinste biggrin.gif


o stiu pe asta rosie e demult anuntul sa vad ce raspunsusri primesc de la cele doua pe care leam vazut .ms smile.gif
HUMMER H1
up.gif
HUMMER H1
up smile.gif
HUMMER H1
up
up.gif
HUMMER H1
inca mai caut caroserie dacia sport smile.gif
HUMMER H1
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.