Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Hyundai i10
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bradone
de vanzare Hyundai i10 1100 cmc, 67 CP, benzina, fabricatie 2008, achizitionat pe 17.08.2008, garantie integrala 3 ani-au mai ramas 7 luni-, garantie 7 ani motor si cutie
2 revizii efectuate la DAB Auto
piese schimbate in garantie - placa presiune ambreiaj, flanse amortizor, toba finala sudata
schimbate placutele frana fata la 30000 km
km 32000
dotari: varianta de echipare Style - servodirectie electrica EPS, 2 airbaguri, geamuri electrice fata-spate, oglinzi electrice dar neincalzite, radio-CD MP3 cu intrare AUX, 6 boxe, inchidere centralizata si alarma cu pager, frana disc fata-spate, senzori de parcare cu afisaj pe oglinda retrovizoare, eleron luneta cu al treilea stop tip LED
becurile far sunt schimbate cu Philips +50% mai multa lumina
estetic-o mica lovitura pe aripa dreapta fata (gasita in parcare), zgariata pe usa stanga fata
tehnic- cauciucurile ar trebui schimbate, cele Kumho originale si fabricate in China sunt sub orice critica.
pret - 4800E , bineinteles negociabil
cauciucurile sunt 155/70R13, o dimensiune ieftina

contact: 0724.52.31.34 Radu
bradone
up
bradone
sus
bradone
up
bradone
sus!
bradone
sus
Axe
Un schimb cu a mea ?(vezi la vanzari)
bradone
m-ar interesa schimb numai cu o masina ieftina, gen supernova-solenza, o masina sa nu ma doara sufletul ca sta 2 luni aproape nemiscata, cum se intampla acum cu i10, iar ca masina familiala am Loganul din semnatura

daca dai megane-ul, te astept cu o oferta
bradone
up
bradone
sus
bradone
sus
bradone
4400 euro sau echivalent lei
bradone
sus
alc2
Cateva detalii:
* s-a schimbat numai placa de presiune , nu kit complet ?
* consum real in oras ( Buc ) ?
* daca tot era in garantie de ce nu s-a inlocuit finala
* poate nu stiu eu bine ,dar la Hyundai odata cu schimbarea proprietarului pierzi garantia ?

Pune te rog cateva poze si cu interiorul

L.E. Vezi ca e supernova relativ ingrijita tot aici la Bursa, undeva pe la 1600....
bradone
1. s-a schimbat doar placa de presiune
2. in carte spune ca rezervorul are 35l, dar eu mai mult de 32 nu am reusit niciodata sa bag; in Bucuresti fac 400km cu un plin, iar daca o scot si pe afara, ajung la 500km
3. atasat gasesti o poza cu crapatura; la service nu s-a primit acceptul schimbului, ci doar repararea
4. intr-adevar, se pierde garantia extinsa, deci mai are garantie pana in august 2011
5. poze detaliate cu interiorul nu am momentan, am doar ce se vede

am vazut acea supernova si mi-a placut, ms de info

bradone
sus

25 Jan 2011, 11:16:
se pare ca in descriere am uitat, la dotari, aerul conditionat
bradone
sus
bradone
valabil
bradone
sus
bradone
valabil
bradone
sus
bradone
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.