Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Telescop fata Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
f0r3v3r
Se vinde telescop {FATA} Laguna2 ... noua in cutie (cumparat din reprezentanta)

Relatii 0741262690 . YM aby_just_4u

Pret 200 ron {fix}.
bogdan.stavar
inainte de revelion il aveai la 150 si nici o oferta.....acum la 200 ai mai multe sanse? smile.gif) maine ajung iar in bacau deci te scutesc de transport zi-mi pretul si ti l iau
f0r3v3r
Pretene eu zic sa iti aduci aminte ca mi-ai oferit 200 si sa platesc eu transportul blink.gif ,, {si nu am acceptat} DECI PRETUL ESTE 200 , nu ma grabesc pana la urma cineva o sa aibe nevoie de asa ceva tongue.gif
bogdan.stavar
ai probleme cu memoria? pacat de tine esti tanar....

http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=200247&hl=

peste 1 luna faci alt topic si il pui iar la 200? smile.gif)

spre dezamagirea ta , topicurile raman nu se sterg.....
PMG_tr
radmasa.gif up
f0r3v3r
radmasa.gif

Vai frate , prea tare asta radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Nu am mai tinut minte . Si a vrut cineva sa-mi ofera 150 si i-am zis ca e prea putin....

Stiu ca raman topicurile dar eu nu il mai gaseam .

PS : ce pot sa mai zic wacko.gif il dau cu 150
bogdan.stavar
nu ca nu tii minte....dar nici nu stii sa citesti se pare smile.gif) 130 ti-am oferit si era prea putin....nu 150......la 150 il dadeai oricum......

...greu prietene cu vanzarile....mai bine pune-l pe topicul de donatii smile.gif)
f0r3v3r
Nu ai inteles tu , nu ma refeream la tine ca si client , a fost cineva care ma sunat si mi-a oferit 150 , acum cateva zile
bogdan.stavar
smile.gif) ti-a oferit 150 si nu l-ai dat nu?! smile.gif) da acum vrei 150 pe el.......

.....te decizi.... smile.gif)....minte si tu cap - coada barem smile.gif)
f0r3v3r
Mestere ma jur ca nu am vrut sa mint mad.gif

Ti-am zis nu stiu de ce am trait cu impresia ca cineva pe forum mi-a oferit 150 . De asta nu l-am dat la omu ca ma intrebat la tel daca vreu cu 150 (am zis ca am deja bani astia pe el radmasa.gif ) dar se pare ca m-am inselat
bogdan.stavar
bun in concluzie care e ultimul pret?
f0r3v3r
150 radmasa.gif
bogdan.stavar
astept sa se iefteneasca...si asa sunt singurul interesat biggrin.gif si la ce gropi avem in romania cred ca nu mai schimb amortizoarele decat cand le vad jos sub masina smile.gif)
f0r3v3r
UP
alinushy
da-mi-l mie cu 100 ron sa moara de ciuda colegu'
LolLolLo.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.