Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Plastice interior Megane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sushi
Buna seara.
Ma intereseaza 2 plastice pentru megane 2.2: partea de sus, in care sta display-ul si sertarul de sub cd player.

Eventual, daca stie cineva, sau are cineva, sertarul plin, nu cu fanta (nu stiu daca m-am exprimat corect). Nu stiu sa existe asa ceva, dar poate cautarile mele pe net nu au fost tocmai corecte... ma intereseaza sa acopar spatiul de sub player de tot.
DanCVA
De ce te intereseaza sa acoperi spatiul ala de depozitare?
Eu am spatiul de depozitare cu 50 lei.
In locul respectiv am montat o magazie OEM cu 6 CD-uri.
sushi
Sincer, nu imi place cum arata asa gol... dar gusturile nu se discuta.
Si eu vroiam sa imi pun o magazie, dar nu am gasit nicaieri. Poti, te rog, sa imi arati o poza cu ce ti-ai pus tu? Presupun ca e cea Cabasse, nu? Eventual de unde ai luat-o, ca poate ma lipesc si eu smile.gif

Intentia mea (daca nu rezolv cu magazia) este sa imi integrez un mp3 player in spatiul respectiv. Cablul de aux l-am facut deja, mp3-ul exista... totul functioneaza, dar vreau sa-l fac sa arate mai bine.
DanCVA
http://www.reno.ro/Cremosu-page-2-t202311-s30.html

Nu este Cabasse. La Cabasse este mai complicat, magazia este in bord si unitatea in portbagaj.
sushi
arata super!
de unde imi iau si eu? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.