Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: lamurire
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
mexicanu32
am scos respectivu obiect si mam dus la magazin si a zis ca ala e de tensiune si mea zis ca trebuie sa vadde releul de semnalizare dar spunetimi unde il gasesc ca nul vad? va multumesc baieti?



-----
1. nu-ti merge cratima?
2. data viitoare pune in titlul topicului o scurta descriere a problemei asa cum ti-am editat eu acum
Magnum_Baracuda
releul de semnalizare e sub bord
owydiu
QUOTE(mexicanu32 @ 13 Jan 2011, 11:09)
am scos respectivu obiect si mam dus la magazin si a zis ca ala e de tensiune si mea zis ca trebuie sa vadde releul de semnalizare dar spunetimi unde il gasesc ca nul vad? va multumesc baieti?

-----
1. nu-ti merge cratima?
2. data viitoare pune in titlul topicului o scurta descriere a problemei asa cum ti-am editat eu acum

*


in partea stanga, fata, prins pe un surub sta agatat releul de semnalizare. E chiar an spatele bordului



15 Jan 2011, 11:06:
releul de semnalizare se afla agatat de un surub in partea stanga chiar an spatele ceasurilor din bord.Ca sa-l inlocuiesti : desfa piulita, scoate mufa. E simplu. SUCCES

mihai7575
QUOTE(mexicanu32 @ 13 Jan 2011, 12:09)
am scos respectivu obiect si mam dus la magazin si a zis ca ala e de tensiune si mea zis ca trebuie sa vadde releul de semnalizare dar spunetimi unde il gasesc ca nul vad? va multumesc baieti?

-----
1. nu-ti merge cratima?
2. data viitoare pune in titlul topicului o scurta descriere a problemei asa cum ti-am editat eu acum

*


daca ai dacia din 94,asa cum zici tu,releul tau de semnalizare se afla sub bord,mai precis in spatele turometrului de bord.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.