Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SUPERNOVA CLIMA 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Valet
VAND dacia supernova 1,4 MPI clima 2002 0761138111
tynn
Pret?
ionut81
Eleronul si bandourile laterale de ce lipsesc?
alc2
Orice anunt la bursa trebuie sa aiba pret!!!
Cam putine detalii : km ? Revizii ? carte service ? ce s-a schimbat si ce mai e de schimbat la masina ? nr. proprietari ?

L.E. Aceleasi intrebari ca @ionut81
Valet
pret 6800 ron negociabil, masina are RK general facut in luna iunie vopsea metalizata, suspensie noua fata spate, discuri ventilate noi, placute frana si saboti noi, flanse telescoape noi, esapament nou, ax volan nou, nu scoate fum si nu papa gram de ulei. a fost facuta ptr folosinta in familie, acum pui benzina si te tragi cu ea fara ca sa mai schimbi ceva la ea. o afacere ptr cine cunoaste!!!

16 Jan 2011, 18:18:
ptr ca masina a fost vopsita bandourile au fost date jos, iar eleronul era crapat si lam dat jos si nu am gasit unul original ca sai pun (nu din ala de fibra lipit)

17 Jan 2011, 11:00:
1200 euro cred cai bataie de joc!!!!! numai vopseaua ma ajuns 480 ron iar toata reparatia la caroserie cu vopsit, sudura si manopera 2000ron.
masina e a mea , banii ai vostri, iar harburi sunt la 1200 euro spoite ptr vanzare
Valet
nici un doritor?????? ieftineala cai nevoie mare de bani!!!
Traznitul
Pretul e bun, masina e frumoasa... Eu am deja una ca altfel chiar era o afacere buna masina ta.
Valet
mc ptr apreciere, cine stie cunoaste!!!
Bazilman
Sa inteleg ca esti din Iasi ? AC-ul functioneaza?
Valet
sunt din roman neamt, iar ac este 100% functional
totul este functional !!!!
nu pun oamenii pe drumuri ca sa vada un harb cum fac altii cand ajungi iti pui mainile in cap la ce gasesti la fata locului!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.