Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] TAPISERII ORIGINALE DACIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mecanick
Vand tapiserii originale Dacia, compatibile cu modelele Duster, Logan MCV si Sandero
Culoare: negru
Pret fix 150 ron
Pentru detalii contactati nr 0741338209 RO_flag.gif
dany_av
arata-ne si noua niste poze
adicorbos
si eu sunt interesat, poate pot sa adaptez pentru solenza
mecanick
salut baieti! poze o sa pun marti dimineata pt ca nu am camera foto pana atunci. ce pot sa va spun este ca tapiteria e din cea neagra,Brun Shiny, care se pune pe Duster-ul Laureate.Deci vreti poze... marti dimineata,mai devreme nu se poate,nu vad ce rost ar avea sa pun poze luate de pe google. o sa postez poze reale,ca sa stiti ce primiti. oricum,pretul e imbatabil daca tinem cont ca un set de huse de carpa costa usor peste 100 ron. si va asigur ca sunt calitatea 1,nu au nici cel mai mic defect. va salut pe toti si daca mai cunoasteti doritori,va rog sa ma anuntati smile.gif
mitzone
crezi ca ar merge si la o supernova? la bancheta din spate e din doua bucati pentru rabatabile?
br0klyn
Si eu as dori niste huse...daca merg pe solenza! Vreau sa vad prima data pozele ca sa imi fac o parere!
Stima!
dumitrescuandrei
M`ar interesa si pe mine vreo 3 seturi.Am vazut la locatie Arges.De unde mai exact din Arges sunteti?
mecanick
@mitzone : nu stiu sigur daca merg pe supernova si solenza, tot ce stiu e ca merg pe logan mcv ,pe sandero si duster,care au scaunele si bancheta identice. daca voi credeti ca le puteti adapta atunci e ok.


16 Jan 2011, 09:01:
@dumitrescuandrei...din Mioveni. ok,te ajut cu 3 seturi,de preferat sa ma suni la numarul 0741338209,e mult mai comod sa vb la telefon,trec mai rar pe la pc
Steel Tormentor
Dar pe logan merg? Sau sunt diferente la bancheta spate?
mecanick
Domnilor,tapiseriile se potrivesc la Logan Mcv,Sandero si Duster,toate avand bancheta spate rabatabila
Loganul berlina nu are bancheta rabatabila,ca n-ar avea rost din moment ce portbagajul nu comunica cu interiorul
Supernova si Solenza au bancheta rabatabila deci in principiu ar trebui sa sa potriveasca tapiseria de Logan cu mici adaptari
Maine dimineata o sa postez pozele cum v-am promis,apoi astept cererile dvs. la numarul de mai sus

Culoarea este Brun Shiny,cea de pe Duster Laureate....alte culori nu am,momentan
Pretul 150 ron
Va multumesc!
stelpop
Fa rost si de LOGAN la acelas pret! O sa ai mult mai multi clienti! wink.gif
mecanick
@stelpop : o sa incerc sa fac rost si pentru berline,momentan am pentru modelele mentionate mai sus

18 Jan 2011, 00:59:
[attachmentid=1627689059] [attachmentid=1627689056] [attachmentid=1627689046] pozele promise

18 Jan 2011, 01:18:
[attachmentid=1627689060] Pentru interesati,vand un pachet de ceara lichida anticoroziune marca IXELL.Din cea care se folosea in service-uri cand au rechemat loganurile cu probleme
Pachetul este compus din 2 recipiente : unul de 1 litru si altul de 0.5 litri .
Se vand impreuna la pretul de 50 ron + taxe curier . Daca aveti drum prin Mioveni o primiti doar la 50 ron.bafta

nr contact : 0741338209

18 Jan 2011, 01:27:
[attachmentid=1627689061] vand carenaj scaun reglabil pe inaltime marca Dacia, TOATE MODELELE ( Logan,Sandero,Duster)
Culoare negru
Se vand la 40 ron setul (carena stanga + carena dreapta) + taxe curier
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.