Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Megane 1, 1.6 16V RXE avariat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fornetti
Masina este perfect functionala, motorul si directia nu au fost atinse, avariile fiind doar de natura estetica. Nu are airbaguri sarite iar ITP - ul este valabil pana in iunie 2011.

Distributia cu pompa de apa au fost schimbate la 100 870 km(am factura) si ultima revizie capitala a fost facuta in urma cu 3000 de km inainte sa plec din tara cu ea.

Masina este in prezent in Praga unde locuiesc si am avut accidentul. Din pacate nu am cum sa o aduc in tara deoarece mi-a expirat dovada de la politie si nici timp pentru asta nu am, asa ca daca e cineva interesat de masina va trebui sa vina pana in Cehia
altfel in cele din urma va trebui sa o vand catre un parc de dezmembrari de aici.

Dotari: Servo directie; Servo Frana; Abs; Radio; Aer Conditionat; Oglinzi electrice; Geamuri electrice Fata-Spate; Jante aliaj; Volan reglabil; Comenzi volan; Interior textil; Nr. airbag: 4; Calculator bord; Faruri ceata;

Avarii: Far dreapta spart,capota avariata,aripa dreapta avariata,bara fata sparta,portbagaj avariat, lampa stanga spate crapata

Pret: 1800 EURO negociabil

TELEFON: 0733309283 sau +420776506169
fornetti
Up!
fornetti
Up!
fornetti
Up!
aquabluedod
Salut,ti-am dat un mesaj privat saptamana trecuta......Vreau mai multe detalii despre masina,acte dovada de circulatie ,daca poate fi adusa pe roti...etc
fornetti
Imi cer scuze ca nu ti-am raspuns insa se pare ca nu am destule posturi ca sa pot sa dau PM-uri... sau cel putin asa mi-a aparut cand am incercat.

Masina este perfect functionala. Eu inca mai merg cu ea la cumparaturi insa nu imi permit sa ies in afara Pragai deoarece nu are un far iar dovada de la politie este expirata.

Nu stiu daca politia ceha sau ungara face probleme daca te vede cu masina lovita.
Eu am circulat cu ea inafara orasului, cand era valabila dovada, si nu m-a oprit nimeni... dar asta nu inseamna ca nu se poate intampla.

Rca-ul este expirat asa ca cine va dori sa ia masina va trebui sa ii faca asigurare.

Deasemenea cauciucurile sunt de vara pentru ca accidentul l-am avut in septembrie si am decis ca nu mai are rost sa investesc in unele de iarna - la capitolul asta s-ar putea sa iti faca probleme politia ceha daca te opreste.

Masina este inmatriculata in Romania din 2000 eu fiind al doilea proprietar.



Gabitu87
Salut..imi lasi si mie un pm cu ID`ul tau...sunt interesat de masina.
fornetti
Inca nu am 25 de posturi asa ca nu pot sa dau PM.
ID-ul meu de yahoo este aproapelafeldeb
fornetti
Si Sus!
nmt
buna.......sunt interesat de masina,dat imi poti spune care e ultimul pret ca sa imi fac niste calcule multumesc.
bossake
Si eu sunt interesat(ma rog pt o cunostinta), fa-mi ultimul pret pe pm si spune-mi si cum facem cu certificatul fiscal. smile.gif
fornetti
Cum am mai spus deocamdata nu pot sa dau PM-uri, insa pentru un ultim pretz putem discuta pe messenger.Am lasat id-ul mai sus.

Pentru certificatul fiscal am procura catre fratele meu care este in Romania si care se va ocupa atat de radiera masinii de pe numele meu cat si de obtinerea acestui certificat pentru viitorul proprietar.
fornetti
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.