Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] plastic bord megane II,aer manual
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
greenux
Din pacate am luat un odorizant de masina care a reusit sa-mi arda bordul. Din fericire nu tot. Este vorba de plasticul mic dintre cele doua butoane (cel de aer si cel care incalzeste luneta)care are doua leduri. Intrebarea este unde gasesc sa-l schimb, se poate schimba numai asta si cam care ar fi preturile. Please, poate sa ma ajute cineva. O sa las adresa mea de mail ca poate nu mai gasesc replicile voastre aici. (greenux@yahoo.com)Multumesc si atasez o poza de pe net, nu bordul meu, ca sa vedeti despre ce plastic e vorba.
DanCVA
Incearca sa nu mai deschizi o suta de topicuri pe tema asta. Incearca la 24 de ore sa dai un "up" in anuntul tau, lucru care il face sa se intoarca in prima pagina.
greenux
up
DanCVA
Incearca aici:
http://www.reno.ro/-VAND-Piese-Megane2-t194959.html
Piesa pe care o soliciti este acelasi corp cu comenzile ventilatorului.
pytyku
am eu ce iti trebuie

70 lei

Tel : 0761080699 sau 0725074775
[attachmentid=1627689062]
greenux
up!

18 Jan 2011, 09:38:
Ieri am fot la o firma se numeste CarClear, pe Sos. Fundeni la nr 172, firma care se ocupa cu mici retusari, polish-uri inclusiv pe plastic la bord si tipul de acolo nu reusea sa vada care este pata mica dintre cele doua butoane, langa leduri. Intr-un final a zis ca sa o las asa ca nici nu se vede dar as vrea totusi sa scimb butoanele. De preferat as vrea un pret mai ieftin sau eventual sa las piesa mea plus o mica diferenta sau la un pret mai mic. Va multumesc si daca totusi ma poate ajuta cineva ar fi nemaipomenit. Multum anticipat!! Apropo, nici nu stiu sa o montez .... blink.gif

18 Jan 2011, 09:41:
PT. pytyku! Un pret mai mic sau un schimb plus diferenta ar fi excelent. Stima!!!Apropo, piesa aia ce are de ai dat-o jos?
greenux
up!

20 Jan 2011, 12:07:
up!

21 Jan 2011, 08:51:
up!
greenux
up!

24 Jan 2011, 12:12:
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.