Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna2 Expression Grandtour 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AREDI
Vand Renault laguna 2 Expression, grandtour, an fabr.2004/7, diesel, 1.870 cm, 120 CP, 6+1 viteze, alb glacier,122648km. Dotari: servodirectie, computer de bord, radio CD carminat cu navigatie cu comenzi la volan, 8 airbaguri, dubluclimatronic, oglinzi electrice, degivrabile , ABS, ESP, ASR, AFU, inchidere centralizata din keycard, imobilizator, geamuri electrice, tapiserie plus, geamuri la usi spate si luneta spate cu folie omologata RAR, parbriz heliomat atermic, proiectoare ceata, functie "follow me home" volan piele reglabil inaltime-adincime, scaune fata reglabile pe inaltime, faruri Xenon, jante aliaj pe 16 , senzori de ploaie, lumina, cotiera multifunctionala fata+spate, torpedou refrigerat. Inmatriculat PF. Accept schimb cu Opel Combo Tour,motor 1300 cm3 diesel sau Dacia Logan 1.5 diesel sau variante combi cu motor diesel 1.3 - 1.5 cmc.
Pret: 5900 Euro negociabil
Inf. la tel : 0757053072 (ARAD)
AREDI
up
Bitu
Cati proprietari a avut masina?
E adusa "de dincolo"?
Ce incidente a avut?
Reviziile unde au fost facute?
Ce probleme are? Ce ar trebui urgent schimbat?
Multumesc si numai bine!
AREDI
up

mars
E clar...
AREDI
Scuze Bitu ca nu am vazut mesajul tau cand am dat up.
Eu sunt al trei-lea proprietar pe CIV ,dar primul a fost unchiul celui de al doi-lea si doar a inmatriculat-o pe el din cauza ca cel ce a cumparat-o din Germania (nepotul)lucra in Italia si din cauza ca urma sa se mareasca taxa de inmatriculare ,ia zis unchiului sa o inmatriculeze pe el pt. a nu plati taxa majorata . Dupa un an ,cand a venit din Italia a inmatriculat-o pe el .
Nu am avut nici un incident eu ,iar cel de la care am cumparat-o tot asa mia zis.
Un an masina a stat in Romania si nu a circulat.Dupa un an a venit nepotul din Italia ,a inmatriculat-o pe el si a plecat cu ea in Italia unde a mai lucrat vre-un an si ceva,iar cand a venit in tara mi-a vandut-o mie. Reviziile au fost facute de catre fostul proprietar ,in Italia(inclusiv schimbat kit distributie) ,eu de cand o am ,am schimbat uleiul si filtrul la motor .
Masina nu bate deloc ,nu are jocuri la directie ,franele sunt bune (discuri si placuta noi) ,accept orica test. Pe lista de urgente ar fi filtrul de aer si de motorina si polen ,pe care probabil le voi schimba eu .
Pentru mai multe informatii suna-ma la 0757053072.

Toate cele bune .

<span class='edit'>24 Jan 2011, 23:02:</span>
Scuze MARS ,nu am inteles aluzia ta ..... unii mai gresesc sau intarzie cu raspunsurile poate au si alte probleme ,dar de aia nu trebuie sa devenim ironici .....

Toate cele bune .
AREDI
up
Simy
SCHIMB CU MASINA MEA?
AREDI
Nu ,multumesc pt. oferta

Toate cele bune .

28 Jan 2011, 22:05:
up


29 Jan 2011, 00:24:
up

29 Jan 2011, 22:19:
up

30 Jan 2011, 21:08:
up
AREDI
up
ionutz_vly
schim cu bora nu te intereseaza? 1.6 16v?
AREDI
nu ,mersi ,nu vreau benzinar. schimb doar cu opel combo tour diesel 1.3 cmc sau cu lagan breack diesel 1,5 cmc. vand sau schimb pt. ca am ramas somer si cu cele doua modele cu care schimb,consider ca pot sa ma axez pe trnsport/aprovizionare in oras.....laguna nu e o masina de frecat din poarta in poarta prin oras si e pacat (la cum arata ),sa-mi bat joc de ea carand tot felul de marfuri .....s-ar nurdarii si distruge tot interiorul ,
toate cele bune.
AREDI
Am schimbat jentile si am pus anvelope de iarna.
AREDI
up
cj98czh
QUOTE(AREDI @ 16 Jan 2011, 23:41)
radio CD carminat cu navigatie cu comenzi la volan
*




Radio CD-ul si comenzile pe volan le-am vazut ..... navigatia insa nu...
AREDI
Radio CD-ul este si cu navigatie,citeste si cd-ul de navigatie. Pe jmatatea stanga a Radio CD-ului ,sunt butoanele pt. audio ,iar pe jumatate dreapta butoanele pt. navigatie. Nu am folosit navigatia niciodata pt. ca nu am CD pt. ea. partea de audio functioneaza dar nu stiu cum sa intru in menuil pt. setat ora ....am vazut ceva discutiii pe aici ,cum ca ar exista ceva cd pt. setari si chiar fac din nou apel la cei ce ma pot ajuta sa setez ora . Nu stiu ce fel de carminat este . Trebuie sa-l scot afara sa vad poate scrie pe el . O sa incerc sa pun o poza mai mare in care sa se vada mai bine fata aparatului .
AREDI
Asa arata Radio- CD -Navi Carminat de pe Laguna mea .

Totodata rog pe cei care cunosc ce model este si cum se poate seta ora la el pt. ca eu nu reusesc sa-i dau de capat si nici nu stiu ce model este,sa ma ajute si pe mine cu aceste informatii.

mersi
AREDI
QUOTE(cj98czh @ 8 Feb 2011, 11:09)
Radio CD-ul si comenzile pe volan le-am vazut ..... navigatia insa nu...
*


am pus poze cu Radio-CD-Navi si te rog daca poti sa-mi zici ce fel de model este si cum se seteaza ora .....eu nu reusesc si nici altii cu care am vorbit nu stiu .
mersi

AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.