Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Car kit Parrot
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Albert Einstein
Pret 250 lei

[attachmentid=1627689003]
SorinCT
Model?
bogdan.stavar
eu am un renault laguna 2 si vad in poze ca zice ceva de reno ai ideea cum se monteaza si ce face exact ? smile.gif nu stiu multe despre el deci..intreb smile.gif
Albert Einstein
Modelul este Renault, cod 7711422132, merge pentru masinile echipate cu radiosat Cabasse.
georgebix
pune si tu mai multe date despre el, ce face ? cum ?
Albert Einstein
Se monteaza fara modificari pe radioul original al masinii, permite apelarea si primirea apelurilor telefonice prin acesta, acces la meniu prin satelitul de pe volan, asfisarea informatiilor pe display-ul masinii. Modelul este pentru Laguna III.

Este chiar modelul acesta:
http://www.leboncoin.fr/equipement_auto/163104482.htm

iar aici zice ca unitatea se poate pune pe Megane II.2, Scenic II.2 si Laguna II.2
http://cgi.ebay.fr/Kit-Bluetooth-Parrot-Sp...3-/120669922234

Cel mai bine ar fi ca eventualii interesati sa verifice compatibilitatea cu masina lor
Albert Einstein
Up charge.gif
Albert Einstein
UP alcoholic.gif
Albert Einstein
Valabil silly1.gif
Albert Einstein
Valabil RO_flag.gif
waterstar
pana la urma acest model merge si pe megane 2.2 cu varianta normala de CD (cel simplu cu MP3) sau doar pentru cele Cabasse?
Albert Einstein
Modelul practic este pentru Laguna III cu Cabasse. In al doilea link pus de mine mai sus scrie doar cutia ar merge si pe Megane 2.2, Scenic 2.2 si Laguna 2.2 dar in compatibilitate cu alt microfon. excl.gif Mai multe nu stiu...
Albert Einstein
Valabil, negociabil excl.gif
waterstar
mersi mult pentru raspuns. sincer, nu m-am luminat foarte tare despre ce mai trebuie sa fac ca sa fie modelul compatibil 100% cu ce am eu pe masina. Mai incerc sa ma interesez. Daca afli ceva noutati, da-mi de stire...ca daca stiu ca merge 100% l-as cumpara fara probleme. Keep in touch:)
Albert Einstein
OK, nici eu nu stiu prea multe, asta e din ce am mai cautat pe net. N-asi vrea sa-l ia cineva si sa nu fie bun...
Albert Einstein
Up
Albert Einstein
-10% oops.gif
Albert Einstein
Valabil wink.gif
Albert Einstein
UP cool.gif
Albert Einstein
Valabil
andrei_vul
Salut, am un megane 2.1 - 2004 , spune-mi te rog daca este compatibil cu acest model, daca nu ce modificari implica..
Albert Einstein
Modulul am inteles ca e compatibil, insa trebuie alta conexiune intre modul si radioul masinii (cu alta mufa). Asta e ceea ce am inteles intreband, nu ma pricep deloc... sad.gif
Albert Einstein
up
Albert Einstein
Valabil
Albert Einstein
200 lei 173.gif
Albert Einstein
up
ph34r.gif
Albert Einstein
190 lei excl.gif
Albert Einstein
Valabil ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.