Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] mufe diagnoza si cd orice masina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bata_razvan
Vand mufe diagnoza cu cd soft instalare aproape orice tip de masina
opel saab audi vw skoda renault dacia nissan bmw.Interfetele functioneaza atat pe KLINE cat si pe CAN.Functioneaza pe masini inclusiv 2010.pret 180 ron.
Despre OP-COM:

Interfata diagnoza OP COM pentru OPEL 1995-2010
Interfata face legatura intre calculator prin mufa usb cu masina la mufa OBD II.
Compatibilitate Windows Xp si Vista.
Cerinte minime Pentium II 128 RAM 20 MB spatiu liber.
Interfata va permite sa accesati toate modulele montate pe masina.(MOTOR,ABS,CLIMA ,ESP,AIRBAG,RADIO,INSTRUMENTE BORD,LUMINI ETC.)
Interfata permite citirea si stergerea codurilor de eroare .Fiecare cod de eroare este explicat .
Vizualizare parametrii live -aer,injectie,viteza,temperatura motor,test egr etc.
Pe langa functiile de diagnoza va permite si:
Adaptare chei: Immobiliser-I, Immobiliser-II, si CAN (Astra-H, Vectra-C/Signum, Zafira-cool.gif !
Adapare telecomenizi: Vectra-B, Astra-F, Corsa-C, Meriva, Tigra-B, Zafira, Astra-G, Omega-B, Astra-H, Zafira-B, Vectra-C/Signum
Codare airbag : SAB6, SAB8
Programare ABS: ABS-5.3/5.4+TC codare de varianta. Procedura adapteaza ECU motor de modulul de cutie si ABS.
Programare injectoare.
Locatii mufa diagnoza.
Diferite modificari ce se pot efectua pe fiecare masina in parte sunt permise cu aceasta interfata.
Resetare service interval.
Codare injectoare-multijet.

Pachetul contine:
-Cablu Op-Com
-CD cu soft si drivere

Despre VAG 106:

VAG-COM este un software pentru a diagnostica VW, Audi, Skoda, Seat produs de compania ROSS-TECH. VAG-COM 106 este cea mai recentă versiune.
VAG-COM este o linie de detectare cu software-ul. Acum software-ul suporta toate seriile de VW, Audi, Skoda, Seat inclusiv SNT, Polo, Bora, Golf, A4, A6, A8.

Funcții:
1. Regleaza supapa de acceleratie.
2. Regleaza relantiul.
3. Citeste numarul de kilometrii reali stocati in EDC 15 si EDC 16.
4. Set de avertizare lampa.
5. Setarea anumite comenzi de confort.
6. Citeste si sterge erorile aparute .
7. Reseteaza intervalele de service.
8. Permite vizualizarea anumitor parametrii (turbo, injectoare, debitmetru, etc) se pot face diferite setari si adaptari (ex: schimbarea limbii computerului de bord, adaptarea clapetei de acceleratie, setari la inchiderea centralizata si geamuri electrice)
ETC

Pachetul contine:
-Cablu Vag Com 106 - OBD II -> USB
-CD cu soft si drivere
bata_razvan
UP
tessan
din ce oras esti?
oanadenisa
sal
am nevoie numai de cd cu soft-uri la ce pret.
cret29
un nr tel?
bata_razvan
Sunt din Pitesti tel. 0726143173
bata_razvan
UP
bata_razvan
UP
ghitza
pentru dacie berlina u motor pe injectie ai?
bata_razvan
up
gheorghita88
up
tynn
QUOTE(ghitza @ 26 Jan 2011, 19:56)
pentru dacie berlina u motor pe injectie ai?
*


N-ar fi rau daca ai raspunde aici (nu pe PM), poate mai sunt interesati si altii...
Eu as vrea un cablu pt. Renault 19, care cred ca are aceeasi mufa pt. diagnoza ca si Dacia 1310 pe injectie.
googlede
Salut

Pentru Volvo S40 an fab. 2001 ai cabluri ?

merci
bata_razvan
da am interfata pentru renault 19 obdII nu stiu daca merge si pe dacia.Pret 70 ron
bata_razvan
up
bata_razvan
Se adauga mufa diagnoza pentru logan,renault, nissan pret 60 RON.La cerere se ofera si soft diagnoza DDT2000.
Se adauga in sfarsit si interfata diagnoza peugeot si citroen inclusiv programele aferente PP2000 si LEXIA 3 .Pret 600 Ron.Interfetele sunt originale Made in France.
bata_razvan
UP
tynn
QUOTE(bata_razvan @ 1 Feb 2011, 08:28)
da am interfata pentru renault 19 obdII nu stiu daca merge si pe dacia.Pret 70 ron
*


Pai Renault 19 nu are mufa de diagnoza OBD II ... Uite o poza ca sa intelegi despre ce este vorba
bata_razvan
UP!!!
bata_razvan

Chiar nimeni nu are nevoie de interfata pejo-citroen???
bata_razvan
Pret promotional 600 ron. Interfata este made in france
bata_razvan
UP si UP
sosetel
Pentru o Laguna din 2006 ai ceva?
bata_razvan
daca laguna e pe CAN nu am.Imi pare rau.
bata_razvan
up
bata_razvan
up
bata_razvan
UP
bata_razvan
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.