Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Opel Astra G
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fascistu
vand Opel astra G, 1.7 dti, inmatriculat RO, 75 CP, an de fabricatie 2000, putine defecte care se vad si in poze, geamuri electrice fata, aer conditionat, ABS, proiectoare ceata, 4 airbaguri, inchidere centralizata, scaun sofer reglabil pe inaltime, consumabile schimbate la zi pentru mai multe detalii 0742623235 PRET 4800 euro
bubu_13_12_86
numar de km?
numar de proprietari pe carte?
se accepta variante?
multumesc.
fascistu
da... cer scuze am uitat sa scriu... nr de km 180 000, proprietari nu stiu cati a avut este masina unui prieten, il intreb si o sa revin, la fel si despre variante...
fascistu
up... masina a avut doar un singur proprietar in tara... a fost luata de afara ... atat mi-a spus proprietaru, variante din cate am inteles, ar fi... doar cu o masina mica + diferenta...
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
and_rei
nu vreau sa par jignitor,stiu ca nu e masina ta dar 4800 e pt o masina de 11 ani cu 180k + km la bord eu zic ca este mult
fascistu
asa i-am spus si eu lui... eu doar il ajut...
fascistu
smile.gif
fascistu
smile.gif
claudiu41
turbosuflanta este cea originala sau inlociuta/reparata?
fascistu
cea originala, din cate am inteles , de cand are baiatu masina a schimbat doar consumabile la ea... daca vrei il poti suna si iti spune el mai multe...
fascistu
up
fascistu
smile.gif
fascistu
up
fascistu
up
ionutz_vly
la schimb cu astra break benzina +gpl secvential te intereseaza?
fascistu
suna la numaru ala din primu post... dar din cate stiu nu ar vrea... ar vrea ceva mai mic pentru femei ... biggrin.gif masina nu-i a mea, e a unui prieten
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
upupup
fascistu
smile.gif
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
vallyyy
Frumusica masina ,din pacate nu prea merge piata asa , eu am vrut sa vand una identica din 2006 la 4900 si tot nu am reusit ! Un up de la mine
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
up
fascistu
se poate inchide... baiatu tine de pret, la pretu asta nu se poate vinde masina asta.... n-are rost sa incurc pe altii cu up-uri ... multumesc...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.