Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] instalatie marini 88 +alte piese d 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danezu_pitesti
Dupa cum suna titlul anuntului, vand instalatie gpl marini 88 automatic completa de pe masina cu membranele regulatorului inlocuite., pret 3,5 mil negociabil+ alte piese(carlig remorcare omologat, bord cn, jenti, scaune, parbriz, luneta)etc, eventual le inlocuim cu cele stricate pentru ca masina urmeaza sa o duc la remat si oricum dezmembrez tot ce se poate de pe ea. as prefera sa fiti din pitesti sau din imprejurimi pentru ca altfel nu stiu cum am putea sa tranzactionam smile.gif telefon: 0754.756.098,

21 Jan 2011, 20:42:
up
danezu_pitesti
up...
danezu_pitesti
up

24 Jan 2011, 21:15:
masina e dacia 1310 an 97 pe carburatie...am gresit mai sus ca n-am specificat astea smile.gif
danezu_pitesti
up..
danezu_pitesti
sau ar mai fi varianta pentru cei interesati sa faca ei masina...dacia 1310 1997 cu gpl omologat, filtru si volan sport, aprindere electronica, vopsita recent, nu prezinta rugina exterioara...stare buna doar ca-i afectata directia aripa si contraaripa stanga( tirantul de sudat pe lonjeron, inlocuit bucsa brat superior...si reglat directia, cam atat mecanic)...astept telefoane..masina merge pe roti in prezent, cu maxim 4-5 milioane se rezolva

28 Jan 2011, 18:04:
bateria este noua..bord cn cu aeroterma 4 tr.

28 Jan 2011, 18:09:
itp-24 decembrie 2011, asigurare plus rovinieta pana in martie anul asta
danezu_pitesti
up
danezu_pitesti
up...doar pentru piese...astept oferte
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.