Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] volan piele Laguna 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
chroma
1buc volan piele Laguna 3 cu butoane cruise control pe el, usoare urme de uzura (aspect 9.5/10). pret de nou 1800 ron, se vinde la modesta suma de 250 ron.
0720700592
chroma
up
VRS_80
Sal, intreb ca nu stiu...se potriveste cumva si pe laguna 2 (am cruise control) ???
mariusd4
Intreb si eu, acest volan merge pe Fluence fara CC ? Vreau sa-i montez ulterior CC. Stima
chroma
QUOTE(VRS_80 @ 11 Feb 2011, 00:55)
Sal, intreb ca nu stiu...se potriveste cumva si pe laguna 2 (am cruise control) ???
*


difera airbag. nu stiu sigur daca mufele sunt aceleasi (aici ma refer la cele de la cruise control. Si ar mai fi si coloana de directie (din cate stiu nu sunt aceleasi caneluri)


QUOTE(mariusd4 @ 11 Feb 2011, 10:08)
Intreb si eu, acest volan merge pe Fluence fara CC ? Vreau sa-i montez ulterior CC. Stima
*


In Principiu da, insa am nevoie de seria ta de sasiu sa vad daca airbag sunt la fel. pe consola ar trebui sa ai un buton fals. Sub el trebuie sa fie o mufa (cel putin la o Laguna 3 fara cruise asa era).
VRS_80
Deci,mai mult ca sigur, daca difera aibagul si canelurile din coloana de directie nu am nici o sansa sa-l montez pe o laguna2,nu ?
PS: Stii sigur ca difera canelurile din coloana de directie?
chroma
daca ai airbag de la3 merge.
chroma
up
chroma
up
R19/16v
Ia fa-i o poza mai buna, te rog.
chroma
maine poimaine cel tarziu poze mai bune.
ccezar2004
as vrea si eu asa ceva pe laguna II.2 biggrin.gif
chroma
poze mai bune
chroma
up
chroma
up
chroma
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.