Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 anvelope de vara Michelin Energy Saver
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mariusd4
( Un singur drum a fost de 2700 km ).
Dimensiuni : 205/65/15, le vand pentru ca vreau sa trec la jante pe 16. Stima

Pret 1200 Ron

Gama de anvelope care va ofera cel mai redus consum de carburant prin utilizarea compusilor de cauciuc ce ofera cea mai redusa rezistenta la rulare si cea mai buna rezistenta la uzura. Produse in multe variante de profil si dimensiuni, anvelopele Michelin Energy ofera o durata de viata lunga afectand in mod minim mediul inconjurator. MICHELIN Energy. Gama de anvelope care va ofera cel mai redus consum de carburant prin utilizarea compusilor de cauciuc ce ofera cea mai redusa rezistenta la rulare si cea mai buna rezistenta la uzura. Produse In multe variante de profil si dimensiuni, anvelopele Michelin Energy ofera o durata de viata lunga afectand In mod minim mediul Inconjurator.

MICHELIN ENERGY SAVER este o anvelopa de Vara cu indice de viteza H (viteza maxima recomandata pentru aceste anvelope este de 210 km/h). Indicele de incarcare pentru aceste anvelope este 94, greutatea maxima recomandata este de 670 kg/roata. Latimea anvelopei este de 205 mm, raportul de inaltime este de 65 % din latime iar 15 reprezinta diametrul anvelopei in inchi (toli).

mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
1100 lei
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Sau schimb cu cauciucuri 205/55-60/R16 cu sau fara diferenta, in functie de situatie. Stima
micky1
Nu pot sa trimit mesaje pe privat asa ca-ti raspund aici.
Nu am ce sa fac cu anvelopel pe 15" .....eu le vand pe ale mele ca am trecut la jante pe 17" biggrin.gif
Pot sa te asigur ca sunt noi noute si pretul este neg: Bridgestone Turanza 205/60/R16
mariusd4
Ok, multumesc micky1
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
mariusd4
Anunt valabil !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.