Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Muzica pt auto: mtx , infinity , focal , so
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lostris234
http://www.be-loud.ro/produse/Subwoofere_a...Thunder/RT12DV/
http://www.be-loud.ro/produse/Amplificatoa.../Focal/Solid_2/
http://www.be-loud.ro/produse/Difuzoare_au...nity/REF_9623i/
http://www.be-loud.ro/produse/CD_Playere_M...ONY/CDX-GT424U/

Toate produsele (exceptand subwooferul) au cutiile originale. Playerul Sony (folosit cu usb) + boxele Infinity au 2 ani vechime. Statia are 1an si 5luni (garantie 2 ani), subwooferul are 4 luni. SE AUD PE MASINA MEA, TOATE FUNCTIONEAZA IMPECABIL !

Se vand dupa cum urmeaza: Player + Boxe=400ron, statie + sub=550ron



NU TRIMIT IN TARA ! NU ACCEPT SCHIMBURI !

FOLOSITI CU INCREDERE FORUMUL ! ! !
[attachmentid=1627693136]


lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
nassicu
pe mine m-ar interesa doar cd player-ul , fa-i un pret
lostris234
e pachet complet(CUTIE), a costat 450ron, mai are garantie.
il dau cu 250ron
nassicu
eu pot sa-ti ofer pe el 150 lei , daca te intereseaza oferta mea , 0766.870.635 Dan , te salut cu respect

lostris234
te rog sa gasesti un aparat identic cu al meu la performante, aspect si ce vrei tu si ia-l la banii astia. Unde ai invatat ca se negociaza aproape 50%din pret? Asta nu este respect.
RESPECT!
kum
Un pret pentru amplificator si boxe?
lostris234
statia este pt subwoofer, nu pt boxe si as prefera sa le dau
CD Player + Boxe si Statie + Subwoofer.

Preturile la care le-am valorificat eu sunt urmatoarele:

CD Player 250RON
Boxe 150RON
Statie + Subwoofer 550RON

Sau toate 850RON

Preturile sunt FIXE. Stiu cum sta piata si nu consider ca sunt exagerate. Deasemeni imi cunosc marfa si mi se par corecte, motiv pt care nu voi lua in considerare nici o oferta de pret inferioara celei propuse de mine.
Pentru orice informatii va stau la dispozitie.
Numai bine!

nassicu
orice lucru si nou daca este dupa ce l-ai cumparat ai scade valoarea , eu atat pot sa-ti ofer , dar asa sant romanii , vor sa foloseasca un lucru si pe urma sa-l vanda la pret de nou , tu daca vrei sa-l vinzi bine daca nu sa fi sanatos , pe mine ma lasa rece , te salut cu respect ,
lostris234
imi este clar ca discutia nu mai poate continua... nou a costat 450ron. ca eu cer aproape jumatate, este de departe cat am dat pe el asa cum spui tu.
in 90% in timp a fost folosit ascultand muzica de pe stick.
am garantie si facturi pentru toate aparatele de mai sus. dar hai asa sunt romanii se baga si ei ca musca'n lapte.
nu te mai obosi sa imi raspunzi. chiar nu am ce discuta cu asemenea oameni...
cynegeticos
QUOTE(nassicu @ 20 Feb 2011, 22:44)
orice lucru si nou daca este dupa ce l-ai cumparat ai scade valoarea , eu atat pot sa-ti ofer , dar asa sant romanii , vor sa foloseasca un lucru si pe urma sa-l vanda la pret de nou , tu daca vrei sa-l vinzi bine daca nu sa fi sanatos , pe mine ma lasa rece , te salut cu respect ,
*




O singura intrebare am pentru tine : Tu daca ai cumpara un produs cu 450 ron, l-ai vinde dupa un an cu 150 ron?
Cand avem ceva de vanzare vrem sa scoatem profit cat mai mare, dar cand vrem sa cumparam ceva oferim cel mai mic pret posibil, nu este foarte corect dar se intampla de cele mai multe ori!
Lotris bafta la vanzare, iar daca sculele sunt in stare impecabila vinde-le cu cat crezi tu ca valoreaza, nu cu cat ar vrea unele persoane!
lostris234
cynegeticos

Iti multumesc sincer.
Nu ma grabesc deloc sa vand respectivele obiecte.
Ori se dau la pretul cerut de mine, ori se retrag de la vanzare.
Inteleg sa negociezi 5 maxim 10 %, nu cum fac unii 50% din suma ceruta, dar asta este.

Numai bine!
lostris234
up!!!
bogo4all
salut,, te intereseaza la schimb pe statia ta o alta statie? putin mai puternica? hifonics e statia......
lostris234
sorry. eu renunt de tot la muzica de pe masina. am nevoie de bani
lostris234
up!!!
lostris234
superoferta!

700ron toate
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
lostris234
up!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.