Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Butelie GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
roakru
butelie gpl, tevi, electrovalve, etc. Actele la ea, firma Bigas. In butelie mai sunt aproximativ 15 litri de gaz. Pret negociabil, pentru contact add ionutz_roakru sau 0726150043 la orice ora. Transport asigurat in limita bunului simt biggrin.gif , adica ploiesti, campina si ce mai e aproape de mine biggrin.gif . o sa revin cu poze.


edit: am uitat sa precizez, pentru carburatie.
DACU'
Si ai mai uitat capacitatea buteliei si pretul!Succes!
roakru
capacitate 60 litri, pretul il discutam prin PM sau telefon. totul este functionabil, demontata dupa o dacie de la un prieten care e plecat in italia, si masina a fost facuta bucatele dus la fier vechi si unele piese vandute. a ramas doar butelia.



edit: acum am citit mai bine regulamentul. Pret: 300 roni negociabil. Nu imi apare butonul de EDIT la primul post mellow.gif
roakru
up!
roakru
up!



edit: se vinde si pe bucati:
- butelie 60 litri - 15 in ea - 120 lei
- plaman BiGas - 60 lei
- electrovalva benzina - 60 lei
- electrovalva gaz - 60 lei
- conducte cu tot cu capul de bagi gaz - 50 lei ( nu stiu exact cat sa pun)

astept oferte de preturi, prin PM sau telefonic. Toate preturile sunt negociabile!

Totul functiononal!

Oferta cu livrarea suportata de mine, mai este valabila in functie de ce produse cumparati!
ktm2000ro
O poza cu butelia se poate??Ma intrereseaza ce tip de multivalva are. Multumesc anticipat
roakru
up!
roakru
up!


edit: de ce ceasul de la post arata cu o ora inainte?
roakru
up!

poate sa imi zica cineva daca sunt bune preturile?
roakru
up!
bac.
iti iau eu plamanul, am vorbit pe mess.
roakru
@bac. - imi pare rau ca nu am mai tinut legatura cu tine, dar am fost plecat. Instalatia am vandut-o, topicul se poate sterge sau inchide.

Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.