Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Schimb culoare lumini bord megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sebz
Dupa cum scrie si in titlu, schimb culoarea luminilor din bord,display-uri si console centrale la megane 2 .

pretul este de 4 lei/led (inclusiv led )

*ofer garantie pe lucrare 1 an (ce se arde se schimba fara costuri suplimentare)
*manopera se executa in Sibiu

0721/234586

[attachmentid=1627693864] [attachmentid=1627693865] [attachmentid=1627693866] [attachmentid=1627693868]
RadulescuRomulus
suntem 2 in bucuresti care suntem interesati de tot bordul schimbat!
1. da-ne un pret pe 1 masina si unul pe 2 masini
2. zi-ne daca ai drum luna asta in bucuresti pt noi
[la nevoie, daca e necesar, gasim si o a 3-a masina!]
Sebz
Mie mi-am schimbat 61 de leduri,asta ar insemna 244 ron la 1 masina.
la 2 masini 3.5 ron =214 ron

nu pot spune acum daca am drum luna asta in buc .Poate spre sfarsitul lunii.
Avand in vedere distanta ar fi necesara o a 3-a masina si va trebui putin ajutor la desfacut bordul pentru a reusi sa le termin pe toate in 1 zi.
-va trebui neaparat sa stiu inainte la fiecare masina ce culoare trebuie si exact ce trebuie schimbat pentru a putea face un necesar de leduri.
RadulescuRomulus
am vb acum cu al 3-lea amic si ... pare-se ca e in criza [rate banca, rate la rate, etc]... raman 2 masini.
Si maine daca ai avea drum, mi-as lua concediu sa facem masinile. Si daca ai veni maine, maine dim te-as suna sa iti zic ce culori. Pt mine, albe in mod cert. si la colegul meu 97% la fel. Plus, masinile noastre nu au clima, ci AC manual...

Lasa si tu un nr de tel de contact, sa ne auzim mai repede...
Sebz
Maine cu siguranta nu pot veni. Daca aveti ac manual este putin mai delicata problema deoarece nu ai leduri acolo ci becuri.
RadulescuRomulus
lasa si tu un nr de tel sa ne auzim mai repede. da-mi PM daca nu poti aici...
Sebz
am scris acum in primul post numarul.
Sebz
UP
RadulescuRomulus
2 masini te-asteapta in bucuresti. una cu AC manual, alta cu clima. smile.gif

intr-un weekend acolo, rezolvi treaba, cu tot cu ajutorul nostru... biggrin.gif
Gabi
Scuze ca ma bag. Tocmai te-ai ales si cu a treia masina in Bucuresti, megane 2, cu clima insa.
RadulescuRomulus
@gabi: la cei cu clima e mai usor => avantaj pt Sebz
Hai Sebz, ca am ascultat si meteo si se incalzeste vremea sapt asta. Vino pana vineri si te faci si cu ceva bani pt Valentine's Day. numa nu veni in weekend ca e "sarbatoare" smile.gif si nu scap de nevasta...
Sebz
As putea sa ma invoiesc de la servici vineri doar in cazul in care imi achitati deplasarea. Costul deplasarii ar fi de 200 ron (Sibiu-Buc) care se imparte la 3.


RadulescuRomulus
@gabi: da-mi nr tau pe PM sa ne auzim la telefon pt a ne sfatui ce si cum facem
@sebz: la 2 masini ai zis ca iese 214 ron/masina. la 3 masini, cat revine? Trebuie sa stim pt a ne calcula si noi totalul... + pt lucru, ne-am putea vedea in parcarea subterana a vreunui hypermarket, ca sa nu ne ploaua/ninga, etc]
Sebz
0721 234 586 suna-ma cand poti
Sebz
UP!
Sebz
UP!
Sebz
Dupa cum scrie si in titlu, schimb culoarea luminilor din bord,display-uri si console centrale la megane 2 .

pretul este de 4 lei/led (inclusiv led )

*ofer garantie pe lucrare 1 an (ce se arde se schimba fara costuri suplimentare)
*manopera se executa in Sibiu

0721/234586
Sebz
UP!
Sebz
UP!
Sebz
UP
Sebz
UP!
Sebz
UP again.
Sebz
UP.
dadoshel
ai vreo poza cu culoare schimbata la varianta fara clima(ac simplu)?
Marius1966
faci si pentru golf 3?
Sebz
La varianta fara clima nu am schimbat inca. Nu sa aratat.

Fac si la golf . Tot ce conteaza este sa fie cu leduri iluminarea.
Marius1966
daca ajungi prin Bucuresti ptr baietii cu renault sint si eu interesat ptr golf.tel.0722 66 57 92.particip si eu la cheltuiala ptr drum multumesc

16 Mar 2011, 16:31:
daca ajungi prin Bucuresti ptr baietii cu renault sint si eu interesat ptr golf.tel.0722 66 57 92.particip si eu la cheltuiala ptr drum multumesc
Sebz
Nu pot sa promit ca voi ajunge in Buc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.