Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Barkas
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sutica
Vand barkacas de locuri , stare de functionare foarte buna , are 60.000 de km , acte la zii , pret 3800 lei pret in care sunt incluse piese de schimb printre care 1 ambielaj german original , stopuri complecte spate noi rame far , 1 far , saboti de frana noi , tahometru , 2 roti complecte + alte 2 cauciucuri marimi originale , semnale noi fata, etc. . Masina este echipata cu sirocol , gume noi iarna fata , baterie noua in garantie . Pretul este negociabil masina fara piese 3500 lei fix
Date de contact : Telefon 0758952257 , Id mesinger olteanualex30
Floryn_Cis
fain de tot barkasu l-am vazut azi "peste deal" te indreptai spre cisnadie biggrin.gif:D:D up biggrin.gif:D:d
sutica
atuncia lam adus si era un logan rosu in fata lui biggrin.gif
Liviu-Florin
O masina cu adevarat frumoasa si bine intretinuta. Probabil ca este printre cele mai ingrijite care au mai ramas. Bafta la vanzare.
Un UP din partea mea pentru o masina clasica!
sutica
Multumesc !!
Merced
Cum este inregistrat la RAR? Ca autovehicul sau autoutilitara?
Ce mi-as fi dorit acum vreo doi-trei ani unul d-asta, numai pentru o tura prin tara cu ea plina de oameni macar. blush.gif
sutica
autovehicul
Merced
Super! E un mare plus, impozitul e pomana, asigurarea e foarte mica.
bogdan.stavar
ce motor ai pe ea?! e cel care merge in combinatie cu ulei sau ai pus de dacie?! zi mi te rog cat costa rca pe an si impozitul. m ar interesa masina sa o tin asa de amintire mai ales ca vad ca arata bine. ai incalzirea aia care merge separat pe benzina?! ai si ventilatorul ala dintre scaune care baga caldura de la motor?!
multumesc frumos aaa si de unde esti unde se poate vedea masina?
Merced
Motorul original il are, si capacitatea lui cilindrica e undeva la 8-900cmc din cate tin eu minte. Daca-i autovehicul impozitul nu trebuie sa fie peste 50 de lei anual, iar RCA-ul probabil in jur de 300 de lei anual, poate si mai jos.
Sirocoul ala tocmai incalzirea aia pe benzina este, deci il are.
sutica
Taxe super mici impozit vreo 50-100 lei pe an asigurarea 250-300 lei pe an motorul oiginal are si sirocolu original totul pe masina e original biggrin.gif
felix.m
O bijuterie de masina un UP mare din partea mea.
sutica
Multumesc biggrin.gif
mitica300
Ce an de fabricatie este masina?? Are ITP, ?? Din ce se vede in poze a fost autosanitara, are suporturile de girofare deasupra. Sunt masini solide, motor amestec cu ulei (2 timpi), motorul este asemanator de Wartburg, cu o mica diferenta.
dragoselu
Ce consum are ?
Merced
Cam cat o Dacie consuma daca e in regula.
sutica
Am scris mai sus maisina are actele la zi deci are si itp . An de fabricatie 1990 biggrin.gif

8 Feb 2011, 20:11:
biggrin.gif
Liviu-Florin
Are si trapa pe cupola?
sutica
Da masina are si trapa care e functionala rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.